Izvēlne
Jūsu grozs
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.

INFORMĀCIJAI! VISI LĪGO NODOŠANAS DATUMI 2021.GADAM IR NOREZERVĒTI! SĀKOT AR 1.JŪNIJU LĪGO PASŪTĪJUMI VAIRS NETIEK PIEŅEMTI. Ir atvērta pieteikšanās 2021.gada Ziemassvētku dāvanu nodošanas datumiem!

AR KO LAI SĀK? LR20-B

AR KO LAI SĀK? LR20-B
.
 
Līgo svētkos alus cienītājus ieprieciniet ar 4 alus pudeļu komplektu, kas iepakots kartona kastē. Alus veidu iespējams izvēlēties. Kastei iespējama sietspiedes druka vai pilnkrāsu uzlīme. Alus pudeles iespējams noformēt ar etiķetēm pēc individuāla dizaina.
 
Atslēgvārdi: ar , ko , lai , sāk? , lr20-b , sak , pēdējā , brīža , līgo , dāvanas , pedeja , briza , ligo , davanas
AR KO LAI SĀK? LR20-B
10,40€
25 vai vairāk 10,95€
50 vai vairāk 10,67€
100 vai vairāk 10,40€
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 25.

Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Līgo pasūtījumus izvieto līdz 15.05. Lai nodrošinātu pārtikas preču svaigumu, dāvanu pakošana notiek tieši pirms nodošanas. Nodošanas datumu pieejamība ir atkarīga no ražošanas plāna uz konkrēto brīdi. Neatlieciet lēmuma pieņemšanu uz pēdējo brīdi un saņemiet savu pasūtījumu laicīgi!

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.