Izvēlne
Jūsu grozs

Citi kārumi

Modelis: 22S006
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.     Ūdens pudele ar individuāla dizaina etiķeti.    Tilpums: 500 ml. Ūdens: Klasiskais vai “Sports” / gāzēts vai negāzēts. Personalizācijas veids: Pilnkrāsu etiķete..
Modelis: 22S005
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.     Ūdens pudele ar individuāla dizaina etiķeti.    Tilpums: 330 ml. Ūdens: Klasiskais vai “Sports” / gāzēts vai negāzēts. Personalizācijas veids: Pilnkrāsu etiķete pēc ..
Zīmols: Latvija Modelis: LV128-18
Apraksts: Nefiltrēts melleņu izvilkums cukurā, iegūts no saimniecībā audzētām ogām, osmozes ceļā, sulai šķīdinot cukuru. Ļoti vērtīgs produkts, saglabā bioloģiski aktīvās vielas un specifisko aromātu. Nesatur konservantus un mākslīgās krāsvielas. Lietot dzērienu pagatavošanai, atšķaidītu ar ūdeni at..
Zīmols: Eiropa Modelis: 108_Secco_Rose
Apraksts: Salduma un skābuma garša raksturīga šim rožu vīnam. Tie pagatavoti novīnogām, kas aug atsegtās vietās Itālijā un gatavojas nobriest, lai iegūtu šo apbrīnojamo garšu. Tiplums: 0,75 l. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: gab. Derīguma termiņš: ..
Zīmols: Eiropa Modelis: 108_Sparkling_Wine
Apraksts: Piemērots jebkurām svinībām. Tā jaukā augļu smarža un sabalansēti puķainā daba ļauj viegli atrast daudz draugu. Tiplums: 0,75 l. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: 500 gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 3-4 nedēļa..
Zīmols: Eiropa Modelis: 108_Secco_blue
Apraksts: Klasisks itāļu vīns ar elegantu pērli atšķiras no labākajām vietām Veneto. Svaigo garšu un pērļu maigumu var pasniegt jebkurā pasākumā. Augstas kvalitātes vīns no Itālijas. Tiplums: 0,75 l. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: gab. Derīguma te..
Zīmols: Eiropa Modelis: 108_Secco_Gold
Apraksts: Klasisks itāļu augstas kvalitātes dzirkstošais vīns. Tiplums: 0,75 l. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 3-4 nedēļas. Personalizācijas veids: fleksogrāfija...
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.