Izvēlne
Jūsu grozs

LĪGO DĀVANAS

LĪGO DĀVANAS
Līgo dāvana LN8-B
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: LN8-B
Pirmais alumīnija skārdenē pildītais craft sidrs Latvijā! Iespējams pasūtīt personalizētu sidra skārdeni ar savu dizaina etiķeti. Tilpums 0.44L. Pieejamas dažādas garšas.Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā...
3,47€
Līgo dāvana LN9-B
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Latvija Modelis: LN9-B
Oriģinālais duelis. Dāvanu kaste ar lodziņu un rokturi pildīta ar gaišo un tumšo Valmiermuižas alu, drabiņu cepumiem. Kartona kastei personalizēta uzlīme. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā...
11,98€
Līgo dāvana LN9-A
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Latvija Modelis: LN9-A
Cilindra kastīte ar ķiploku grauzdiņiem. Trauciņam apkārt individuāla dizaina etiķete. Iespējami arī citi cepumu veidi. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā...
4,25€
Līgo dāvana LN8-A
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Latvija Modelis: LN8-A
Trio komplekts ar kartona kastē ievietotām Brūža alus pudelēm. Iespējami arī citi alus veidi. Alus pudelēm iespējamas personalizētas etiķetes pēc individuāla dizaina. Kartona kastei iespējama arī individuāla dizaina etiķete. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu!..
6,86€
Līgo dāvana LN7-A
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Latvija Modelis: LN7-A
Vēsais komplekts, aukstumsoma ar 1 krāsas druku, kas pildīta ar 6 personalizētām alus pudelēm. Pudelēm etiķetes pēc individuāla dizaina. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā...
29,34€
Līgo dāvana LN6-A
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Latvija Modelis: LN6-A
Koka kaste ar rokturiem, kas pildīta ar Užavas gaišo alu, kvasu, pipargurķīšiem, kūpinātiem siera salmiņiem, sāļiem zemesriekstiem ar tomātiem un ķiplokiem, sīpolu standziņām, siera cepumiem ar ķimenēm, cigārdesiņām, kraukšķīgiem grauzdiņiem ar tomātiem un baziliku, sāļiem salmiņiem, siļķi ar fra..
68,75€
Līgo dāvana LN4-A
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Latvija Modelis: LN4-A
Lielais - sāļais dāvanu grozs, kurā ietilpst: alus, ķiploku-tomātu brušeta 200 ml, zaļās olīves 330 ml, siera cepumi 200 gr, ķimeņu standziņas 150 gr., rozmarīna cepumi, Ievas siers 500 gr, aknu pastēte 250 gr, basturma 55 gr., vītinātā desa 200 gr, uzkodu desiņas 150 gr. un alus glāze. Per..
55,07€
Līgo dāvana LN5-A
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Latvija Modelis: LN5-A
Pīts grozs, kas pildīts ar Užavas gaišo alu, kvasu, pipargurķīšiem, kūpinātiem siera salmiņiem, sāļiem zemesriekstiem ar tomātiem un ķiplokiem, sīpolu standziņām, siera cepumiem ar ķimenēm, cigārdesiņām, kraukšķīgiem grauzdiņiem ar tomātiem un baziliku, sāļiem salmiņiem, mērci ar krējumu un sīpoli..
56,38€
Līgo dāvana LO9-B
Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Latvija Modelis: LO9-B
Nelielais Līgo sveiciena komplekts. Kartona kastīti ar lodziņu (izmērs25x25x10 cm) pildīta ar truša gaļas pastēti, kraukšķīgām bumbiņām kartona ZIP maisiņā, siera standziņām 150 gr, biešu čili pilngraudu cepumiem 100 gr. Individuāla dizaina kartiņa ar druku no vienas puses, etiķetes produktiem, atla..
21,09€
Līgo dāvana LO9-A
Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Latvija Modelis: LO9-A
Mazais dāvanu komplekts kartona kastē ar vāku un lodziņu. Kastes izmērs: 19x19x8 cm. Kastē ietilpst- ķiploku grauzdiņi 150 gr, burkānu sausmaizītes 90 gr, marmelādes ar alus garšu vai marmelādes asorti ‘’Visa laba Jāņu zāle’’ 200 gr, zirņu salmiņi ar bietēm un čilli 80 gr, alus karamele 100 gr, augļ..
25,01€
Līgo dāvana LO8-A
Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Latvija Modelis: LO8-A
Līgo dāvanu sešstūra grozs L izmēra bagātīgi piepildīts ar Ievas Siera mazo rituli 500 gr, ķimeņu siera cepumiem 200 gr, basturmu, sāļiem mandeļriekstiem 150gr, piknika siera cepumiem 150gr, sāļiem kliņģerīšiem 100 gr, kūpinātu kazas sieru, alus pudeli, šokolādes siera bumbiņām 100 gr, desu. Produkt..
49,22€
Līgo dāvana LO7-A
Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Latvija Modelis: LO7-A
Bagātīgais dāvanu grozs, kurā ietilpst - kartona grozs, 1 alus pudele, kraukšķīgās siera bumbiņas 50 gr, sāļās standziņas ar ķimenēm 160 gr, ķiploka grauzdiņi 150 gr, rudzu maizes čipsi ar dzērvenēm 130g, biešu – čili pilngraudu cepumi 100 gr, siera cepumi 200 gr, siera šokolādes bumbiņas 100 gr, ba..
37,61€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 273 (Kopā lapu - 23)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.