Izvēlne
Jūsu grozs

Tea Forte

Tea Forte
Modelis: PB_Teaforte
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Warming Joy Tea Forté kolekcija satur mierinošus tējas maisījumus ziemas sezonai. Atverot vāku, tā iekšpusē redzams detalizēts tēju uzskaitījums, kas atvieglo aromāta izvēli. Šī skaistā kaste ir daudzkārt lie..
65,34€
Zīmols: Latvija Modelis: TF_13212
Apraksts: Mūsu beramās tējas maisiņi tiek piedāvāti dažādās kolekcijās skaistā iesaiņojumā, kas vienmēr noder lieliskai dāvanai. Eleganta kastīte ar dekoratīvu satīna lenti – pieprasītākā prece, kas jauki rotās viesību galdu un būs ideāla dāvana ikvienam. Kofeīnu dabīgi nesaturošas tējas ar bagātī..
16,22€
Zīmols: Latvija Modelis: TF_17813
Apraksts: Bagātīga Tea Forté tējas šķirņu kolekcija. Atverot vāku, tā iekšpusē redzams detalizēts tēju uzskaitījums, kas atvieglo šķirnes izvēli. Šī skaistā kaste ir daudzkārt lietojama, to ērti var atkārtoti piepildīt ar jūsu iecienītākajām tējas šķirēm no Ribbon Box kastītēm. Četrdesmit tējas mais..
58,67€
Zīmols: Latvija Modelis: TF_17814
Apraksts: Katrā glītajā dāvanu kastītē ir 15 maisiņi – pa 3 no katras šķirnes: Earl Grey, Forté Breakfast, Chamomile Citron, Green Mango Peach un Ginger Lemongrass. (15 maisiņi) Svars netto: g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: gab. Derīguma termiņš:..
10,41€
Modelis: TF_13222
Apraksts: Mūsu beramās tējas maisiņi tiek piedāvāti dažādās kolekcijās skaistā iesaiņojumā, kas vienmēr noder lieliskai dāvanai. Eleganta kastīte ar dekoratīvu satīna lenti – pieprasītākā prece, kas jauki rotās viesību galdu un būs ideāla dāvana ikvienam. Tradicionālās melnās tējas mūsu unikālajā ..
16,22€
Modelis: TF_13301
Apraksts: Mūsu beramās tējas maisiņi tiek piedāvāti dažādās kolekcijās skaistā iesaiņojumā, kas vienmēr noder lieliskai dāvanai. Eleganta kastīte ar dekoratīvu satīna lenti – pieprasītākā prece, kas jauki rotās viesību galdu un būs ideāla dāvana ikvienam. Aicinājums izbaudīt mieru, relaksēties un ..
16,22€
Zīmols: Latvija Modelis: TF_13271
Apraksts: Mūsu beramās tējas maisiņi tiek piedāvāti dažādās kolekcijās skaistā iesaiņojumā, kas vienmēr noder lieliskai dāvanai. Eleganta kastīte ar dekoratīvu satīna lenti – pieprasītākā prece, kas jauki rotās viesību galdu un būs ideāla dāvana ikvienam. Izbaudiet bezrūpīgu atpūtu ar šīm greznajā..
16,22€
Zīmols: Latvija Modelis: TF_13307
Apraksts: Šajās greznajās, izsmalcināti sarkanā krāsā noformētajās nelielā skaitā izlaistajās kolekcijās iekļautas šādas tējas šķirnes: Sweet Orange Spice, Hazelnut Truffle, Harvest Apple Spice, Winter Chai, Sweet Ginger Plum. Svars netto: g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā..
16,22€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.