Izvēlne
Jūsu grozs

Tēja dāvanu iepakojumā

Modelis: 24S003
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Dzērveņu-piparmētru tēja 50g ar tējas sietiņu kartona kastītē.    Kartona kastītes izmērs: 160x160x100 mm.Tējas kastītes izmērs: Ø85x128 mm. Personalizācijas veids: Pilnkrās..
9,45€
Liepziedu tēja 20g
Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S110
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Liepziedu tēja papīra maisiņā.   Svars: 20g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.  ..
4,74€
Modelis: 20S025
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Tēja metāla kastītē.   Svars: g.   Kastītes izmērs: Ø8.3x12.5 cm.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.   ..
6,32€
Modelis: 19S065
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Tējas maisiņš flowpack iepakojumā.   Garša: zaļā tēja ar JASMĪNU, zaļā vai melna tēja.   Derīguma termiņš: 6 mēn.   Personalizācijas veids: Pilnkrā..
0,38€
Modelis: ZR5-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Smaržīga un veselīga pļavu tēja, iesaiņota lina maisiņā. Pieejami dažādi tēju veidi pēc Jūsu izvēles. Iespējama druka vai izšuvums uz maisiņa.   Izpildes termiņš: Informējam, k..
5,00€
Modelis: ZP21-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Komplektā aromātiska augļu tēja ar tējas sietiņu brieža formā. Sietiņam pieejamas dažādas krāsas. Tējas iepakojums pēc individuāla dizaina.   Izpildes termiņš: Informējam..
7,08€
Modelis: ZY23-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Veltiet brīdi atelpai un pārdomām! Pagatavojiet tasīti aromātiskas tējas vai kafijas. Komplektā ietilpst krūzīte un lina maisiņš ar tēju vai kafiju pēc Jūsu izvēles. Iespējama druka uz krūzītes, izšuvums uz..
10,89€
Modelis: 17S048
Cenā nav iekļauts PVN.   Dzintara tēja iepakojumā pēc individuāla dizaina.    Lietošana: dzintara gabaliņus no maisiņiem ieber katlā un aplej ar 250 ml verdošu ūdeni, vāra uz lēnas uguns 30 min. Dzintaru gabaliņus var izmantot atkārtoti, iepriekš tos..
4,44€
Modelis: Z142-C
Šīs dāvanas smaržu sajutīsiet jau pa gabalu! VIP klases piparmētru tēja, iesaiņota lina maisiņā un Latvijā ražota porcelāna krūze ar adījuma dizainu. Iesaiņojums: koka kaste ar dekoratīviem salmiem. Iespējams gravējums.   Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma ..
24,95€
Modelis: Z89-B
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Aizveriet acis un mirkli paguliet ziedošā pļavā. Vai jūtiet tās smaržu? Vai dzirdiet bites? Ļaujieties ziedošās pļavas sajūtai arī ziemā un baudiet pļavas ziedu tējas, kurām pievienojiet karotīti salda ievārījuma (burciņā 125ml). I..
19,20€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 15 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.