Izvēlne
Jūsu grozs

Tēja dāvanu iepakojumā

Liepziedu tēja 20g
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S110
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Liepziedu tēja papīra maisiņā.   Svars: 20g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.  ..
4,74€
Modelis: 20S025
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Tēja metāla kastītē.   Svars: g.   Kastītes izmērs: Ø8.3x12.5 cm.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.   ..
6,32€
Modelis: 19S065
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Tējas maisiņš flowpack iepakojumā.   Garša: zaļā tēja ar JASMĪNU, zaļā vai melna tēja.   Derīguma termiņš: 6 mēn.   Personalizācijas veids: Pilnkrā..
0,38€
Modelis: ZR5-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Smaržīga un veselīga pļavu tēja, iesaiņota lina maisiņā. Pieejami dažādi tēju veidi pēc Jūsu izvēles. Iespējama druka vai izšuvums uz maisiņa.   Izpildes termiņš: Informējam, k..
5,00€
Modelis: ZP21-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Komplektā aromātiska augļu tēja ar tējas sietiņu brieža formā. Sietiņam pieejamas dažādas krāsas. Tējas iepakojums pēc individuāla dizaina.   Izpildes termiņš: Informējam..
7,08€
Modelis: ZY23-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Veltiet brīdi atelpai un pārdomām! Pagatavojiet tasīti aromātiskas tējas vai kafijas. Komplektā ietilpst krūzīte un lina maisiņš ar tēju vai kafiju pēc Jūsu izvēles. Iespējama druka uz krūzītes, izšuvums uz..
10,82€
Modelis: Z142-C
Šīs dāvanas smaržu sajutīsiet jau pa gabalu! VIP klases piparmētru tēja, iesaiņota lina maisiņā un Latvijā ražota porcelāna krūze ar adījuma dizainu. Iesaiņojums: koka kaste ar dekoratīviem salmiem. Iespējams gravējums.   Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma ..
24,95€
Modelis: Z89-B
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Aizveriet acis un mirkli paguliet ziedošā pļavā. Vai jūtiet tās smaržu? Vai dzirdiet bites? Ļaujieties ziedošās pļavas sajūtai arī ziemā un baudiet pļavas ziedu tējas, kurām pievienojiet karotīti salda ievārījuma (burciņā 125ml). I..
24,35€
Zīmols: Eiropa Modelis: teja13
Apraksts: Tējas maisiņi Earl Grey Premium, zaļā tēja vai jasmīnu ziedu tēja ar apelsīnu aromātu. Svars netto: g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: 500 gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 3-4 nedēļas. Personalizācijas veid..
0,63€
Zīmols: Eiropa Modelis: teja12
Apraksts: Tēja maisiņš individuālā kastītē, kas izgatavota pēc Jūsu dizaina. Svars netto: g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 3-4 nedēļas. Personalizācijas veids:..
0,91€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 14 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.