Izvēlne
Jūsu grozs

Tēja dāvanu iepakojumā

Zīmols: Latvija Modelis: LV128-48
Apraksts: Dzērvenes miza un zemmizas slānis satur bioloģiski aktīvu vielu antociānu. Tā ir viela, ko augs izstrādā pats savas ogas aizsardzībai pret nelabvēlīgu ārējās vides iedarbību, piemēram, UV stariem, vīrusiem, baktērijām, sēnītēm. Un, izrādās, šī viela lieliski noder arī cilvēka veselības uzt..
2,52€
Modelis: ZY23-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Veltiet brīdi atelpai un pārdomām! Pagatavojiet tasīti aromātiskas tējas vai kafijas. Komplektā ietilpst krūzīte un lina maisiņš ar tēju vai kafiju pēc Jūsu izvēles. Iespējama druka uz krūzītes, izšuvums uz..
9,02€
Modelis: Z89-B
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Aizveriet acis un mirkli paguliet ziedošā pļavā. Vai jūtiet tās smaržu? Vai dzirdiet bites? Ļaujieties ziedošās pļavas sajūtai arī ziemā un baudiet pļavas ziedu tējas, kurām pievienojiet karotīti salda ievārījuma (burciņā 125ml). I..
20,30€
Zīmols: Eiropa Modelis: 413_96103
Set of tea bags in wooden box. Includes 2x10 pcs Sonnentor tea – Earl Grey and green tea. Box size: 16,2x8x9 cm  ..
8,77€
Modelis: Z142-C
Šīs dāvanas smaržu sajutīsiet jau pa gabalu! VIP klases piparmētru tēja, iesaiņota lina maisiņā un Latvijā ražota porcelāna krūze ar adījuma dizainu. Iesaiņojums: koka kaste ar dekoratīviem salmiem. Iespējams gravējums.   Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma ..
20,79€
Modelis: ZP21-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Komplektā aromātiska augļu tēja ar tējas sietiņu brieža formā. Sietiņam pieejamas dažādas krāsas. Tējas iepakojums pēc individuāla dizaina.   Izpildes termiņš: Informējam..
5,90€
Zīmols: PRO-BALTIC Modelis: N058
Apraksts: Tēja stikla burciņā 100 g. Svars netto: 100 g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums:  50 gab. Derīguma termiņš: 18 mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 3-4 nedēļas. Personalizācijas veids:uzlīme ar logo..
4,62€
Zīmols: Eiropa Modelis: teja10
Apraksts: Tējas maisiņi kartona dāvanu kastītē, kas izgatavota pēc Jūsu dizaina. Svars netto: 50 g. Iepakojuma / kastes izmērs: 7x7x7cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: 100 gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 3 nedēļas. Personalizācijas veids:..
3,91€
Modelis: ZR5-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Smaržīga un veselīga pļavu tēja, iesaiņota lina maisiņā. Pieejami dažādi tēju veidi pēc Jūsu izvēles. Iespējama druka vai izšuvums uz maisiņa.   Izpildes termiņš: Informējam, k..
4,17€
Zīmols: Eiropa Modelis: teja11
Apraksts: Tēja maisiņā. Svars netto: 5 g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: 200 gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 2  nedēļas. Personalizācijas veids: iekļauts cenā CMYK uzlīme pēc individuāla diziana..
0,39€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 21 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.