Izvēlne
Jūsu grozs

Personas datu pārvaldības rīki

Šī lapa piedāvā rīkus, lai pārvaldītu savus personiskos datus, kas tiek glabāti mūsu veikalā
Pēc pieprasījuma sastādīšanas jums tiks nosūtīts e-pasts ar saiti pieprasījuma autorizēšanai

Saņemt personas datus

Mēs jums nosūtīsim visu jūsu rīcībā esošo personas datu kopijas. Dati būs arī mašīnlasāmā formātā, lai jūs varētu tos izmantot, lai nodotu tos citam datu apkopotājam pēc jūsu izvēles.

Rediģēt/labot datus

Lai rediģētu savus personiskos datus, jums jāpiesakās savā kontā

Izdzēst datus

Jūsu personīgie dati, ieskaitot kontu un visu saistīto informāciju (prēmijas, atlīdzības punkti, pasūtījumu vēsture utt.) Tiks pilnībā noņemti no mūsu veikala. Ja dati joprojām ir nepieciešami, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu vai izpildītu saistības, kas noteiktas starp mums noslēgtajā līgumā (preces atgriešana, naudas atmaksa utt.), Mēs nevarēsim izpildīt šādu pieprasījumu
E-pasta adrese tiks izmantota, lai identificētu jūsu personas datus mūsu veikalā un uz kuru tiks nosūtīts autorizācijas kods
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Kas var būt labāks pie alus, kā cepumiņi, kas gatavoti no alus miežu..
4,20€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Bagātīga gardumu kārba, kuras saturs drīz vien nonāks līgotā..
26,07€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Līgo svētkos alus cienītājus ieprieciniet ar 4 alus pudeļu ko..
12,47€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Līgo naktī laika nav daudz. Lai ēdienu baudīšana neaizņem il..
7,05€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai uzzinātu savu mīļāko vīna garšu, ir jānogaršo visi! Dzirkstoša b..
18,08€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Galdā liktie gardumi norāda uz saimnieka darba sparu, turību ..
30,03€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Ekskluzīvas trifeles ar siera garšu un ķimenēm (375g..
20,26€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sešas alus pudeles ievietotas elegantā koka kastē, kuru pēc Jāņu ..
30,23€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Neļaujiet vēderam just izsalkumu! Bagātīgs komplekts ar sāļaj..
32,87€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Trīs cepēja lielākie lepnumi vienuviet – sāļās ķimeņu standz..
11,42€
 Mūsu darbi 

#portfolio

Šeit mūsu dažādu prezentmateriālu darbu piemēri, kas iepriecināja mūsu klientus.

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.