Izvēlne
Jūsu grozs

Personas datu pārvaldības rīki

Šī lapa piedāvā rīkus, lai pārvaldītu savus personiskos datus, kas tiek glabāti mūsu veikalā
Pēc pieprasījuma sastādīšanas jums tiks nosūtīts e-pasts ar saiti pieprasījuma autorizēšanai

Saņemt personas datus

Mēs jums nosūtīsim visu jūsu rīcībā esošo personas datu kopijas. Dati būs arī mašīnlasāmā formātā, lai jūs varētu tos izmantot, lai nodotu tos citam datu apkopotājam pēc jūsu izvēles.

Rediģēt/labot datus

Lai rediģētu savus personiskos datus, jums jāpiesakās savā kontā

Izdzēst datus

Jūsu personīgie dati, ieskaitot kontu un visu saistīto informāciju (prēmijas, atlīdzības punkti, pasūtījumu vēsture utt.) Tiks pilnībā noņemti no mūsu veikala. Ja dati joprojām ir nepieciešami, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu vai izpildītu saistības, kas noteiktas starp mums noslēgtajā līgumā (preces atgriešana, naudas atmaksa utt.), Mēs nevarēsim izpildīt šādu pieprasījumu
E-pasta adrese tiks izmantota, lai identificētu jūsu personas datus mūsu veikalā un uz kuru tiks nosūtīts autorizācijas kods
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   "Dzintara" želeja. Burciņai iespējams pievienot etiķeti vai ..
3,89€
Apraksts: Katrs notvertais mirklis top no Latvijā lolotām, dzīvinošām, tīrām izejvielām – pīlādžiem, āboliem, ķirbjiem, ķiršiem un vēl, un vēl. Latvij..
5,99€
Apraksts: Katrs notvertais mirklis top no Latvijā lolotām, dzīvinošām, tīrām izejvielām – pīlādžiem, āboliem, ķirbjiem, ķiršiem un vēl, un vēl. Latvij..
9,70€
Adventes kalendārs ar 24 piena šokolādītēm. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav i..
3,35€
Neliels Adventes kalendārs, kurā ir 24 taisnstūrveida šokolādes ar Ziemassvētku motīviem. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo ..
5,99€
Adventes kalendārs kravas automašīnas formā ar 24 taisnstūra šokolādītēm ar Ziemassvētku motīviem. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet ..
7,14€
Adventes kalendārs piramīdas formā. Kalendārā ir 24 piena šokolādes bumbiņas iepakotas krāsainā folijā. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu i..
5,45€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sniegbaltīte sasaiņoja pārsteigumus saviem rūķīšiem. Kas ir ..
7,85€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Svētku dunā veltiet brīdi sev - nobaudiet kārumus, kas ļaus ..
6,93€
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai svētku prieks iemirdzas ikviena bērna acīs! Sniedziet šo prieku ar..
13,05€
 Mūsu darbi 

#portfolio

Šeit mūsu dažādu prezentmateriālu darbu piemēri, kas iepriecināja mūsu klientus.

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.