Izvēlne
Jūsu grozs

Sukādes un rieksti

Modelis: 16Y043
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Caurspīdīgs maisiņš ar CMYK (pilnkrāsu) kartiņu 5x5 cm un lentīti.  Minimālais pasūtījuma daudzums 25 gab.   Cenas: 25 – 3.85 € + PVN 100 –&n..
4,24€
Modelis: ZQ25-B
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Pēdējo mēnešu laikā esam īpaši iemīļojuši lēnos, nesteidzīgos rītus. Putra jau apnikusi, ceptas olas arī, tāpēc eko batoniņi ar individuāla dizaina kartiņu, kuru sastāvu veido ..
2,63€
Modelis: ZQ21-B
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Iegūsti mandeļu spēku ar cukura saldumu. Karamelizēti mandeļ rieksti ar sezamu sēkliņam caurspīdīgā maisiņā ar individuāla dizaina kartiņu. Svars: 200 g.   Cena ir..
5,27€
Modelis: 20S026
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Mandeles šokolādē, pārklātas ar zeltītu glazūru.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu kartiņa pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš: 15 darba di..
0,87€
Modelis: 19S036
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Mandeles šokolādē koka cibiņā.   Svars: 250 g.   Cibiņas izmērs: Ø 10 x 4,5 cm.   Personalizācija: Pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina. &n..
6,37€
Modelis: ZQ23-B
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lielisks enerģijas avots aukstajiem ziemas vakariem. Dažādu riekstu mix 300 g stiklā trauciņā ar vāciņu. Iespējama individuāla dizaina uzlīme uz koka vāciņa.   Cen..
8,79€
Modelis: 19S002
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Riekstu un sukāžu mix.   Svars: 30 g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu kartiņa pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš: 15 darba dienas.   C..
1,09€
Modelis: 19S024
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Riekstu un sukāžu mix.   Svars: 40 g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu kartiņa pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš:  darba di..
1,08€
Modelis: 19S015
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Veselīgs un gards batoniņš, kas izgatavots no dabīgām sastāvdaļām.    Garšas: rabarberu-ķirbju sēklu, ābolu-ķirbju, zemeņu-dzērveņu, plūmju-rabarberu.   Sv..
1,79€
Modelis: 16Y033
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Caurspīdīgs maisiņš ar CMYK (pilnkrāsu) kartiņu 5x5 cm un lentīti.  Minimālais pasūtījuma daudzums 25 gab.   Cenas: 25 – 6.75 € + PVN 100 –&n..
7,43€
Modelis: ZP18-B
Lielais kartona trauks pildīts ar bagātīgu vitamīnu devu - lielogu dzērvenēm un dzērvenēm pūdercukurā. Traukam čehols pēc individuāla dizaina. Atlasa lentītes krāsa pēc izvēles. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti ce..
32,89€
Modelis: ZP22-B
Džutas maisiņš ar lodziņiem pildīts ar Abavas aroniju velvetu, mandelēm šokolādē, kas pārklātas ar zeltītu glazūru un sukādēm. Trauciņiem iespējamas etiķetes pēc individuāla dizaina. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cen..
34,38€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 13 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.