Izvēlne
Jūsu grozs

Tēja un kafija

Modelis: 22S006
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.     Ūdens pudele ar individuāla dizaina etiķeti.    Tilpums: 500 ml. Ūdens: Klasiskais vai “Sports” / gāzēts vai negāzēts. Personalizācijas veids: Pilnkrāsu etiķete..
0,90€
Liepziedu tēja 20g
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S110
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Liepziedu tēja papīra maisiņā.   Svars: 20g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.  ..
4,74€
Modelis: ZP15-B
Saglabājiet veselību kaulos un mundrumu prātā! Dāvanu komplekts, kurā ietilpst divu veidu tējas pēc Jūsu izvēles, kā arī sīrups, ieliets īpašā stikla pudelē. Iesaiņojums: kartona kaste ar auklas rokturi. Kartiņas pēc individuāla dizaina. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pa..
29,95€
Modelis: 20S025
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Tēja metāla kastītē.   Svars: g.   Kastītes izmērs: Ø8.3x12.5 cm.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.   ..
6,32€
Modelis: 19S043
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Maltā kafija metāla kastītē.   Svars: 150g.   Kastītes izmērs: Ø7.5x12cm.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu iepakojums pēc individuāla dizaina. ..
8,57€
Modelis: 19S065
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Tējas maisiņš flowpack iepakojumā.   Garša: zaļā tēja ar JASMĪNU, zaļā vai melna tēja.   Derīguma termiņš: 6 mēn.   Personalizācijas veids: Pilnkrā..
0,38€
Modelis: ZP20-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Kafijas 250 g dāvanu komplekts ar karoti/knaģi. Komplekts eleganti iepakots kartona kastītē ar lodziņu un dekoratīvajiem salmiem.   Personalizācija: Logo druka uz maisiņa vi..
13,19€
Modelis: 22S005
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.     Ūdens pudele ar individuāla dizaina etiķeti.    Tilpums: 330 ml. Ūdens: Klasiskais vai “Sports” / gāzēts vai negāzēts. Personalizācijas veids: Pilnkrāsu etiķete pēc ..
0,89€
Modelis: PB_Teaforte
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Warming Joy Tea Forté kolekcija satur mierinošus tējas maisījumus ziemas sezonai. Atverot vāku, tā iekšpusē redzams detalizēts tēju uzskaitījums, kas atvieglo aromāta izvēli. Šī skaistā kaste ir daudzkārt lie..
65,34€
Modelis: 16.02b
Cukurs, iepakojums ar individuālu dizainu, 4.5g. Min 10 000 gab. cena ir norādīta ar 1 krāsas druku..
0,11€
Modelis: ZP21-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Komplektā aromātiska augļu tēja ar tējas sietiņu brieža formā. Sietiņam pieejamas dažādas krāsas. Tējas iepakojums pēc individuāla dizaina.   Izpildes termiņš: Informējam..
7,08€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 25 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.