Izvēlne
Jūsu grozs

KĀZĀM

Krāsainie jūras akmentiņi 50g
Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S112
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Krāsainie jūras akmentiņi.   Svars: 50 g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu kartiņa pēc individuāla dizaina.  ..
Modelis: 20S038
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte 30g.   Garšas: tumšā, piena.   Šokolādītes svars: 30g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu iepakojums pēc individuāla dizaina. &n..
Modelis: 20S017
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Krāsaina košļājamā gumija flowpack iepakojumā.   Personalizācijas veids: pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš: 10 darba ..
Modelis: 20S018
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Želejas konfektes flowpack iepakojumā.    Personalizācijas veids: pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš: 10 darba di..
Modelis: 20S012
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Augļu marmelādes konfekte flowpack iepakojumā ar personalizētu uzlīmi.   Personalizācijas veids: pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes..
Modelis: 19S015
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Veselīgs un gards batoniņš, kas izgatavots no dabīgām sastāvdaļām.    Garšas: rabarberu-ķirbju sēklu, ābolu-ķirbju, zemeņu-dzērveņu, plūmju-rabarberu.   Sv..
Modelis: 19S046
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte. Sudraba folijs.   Garšas: krējuma vai tumša šokolāde (kakao saturs 52%).   Šokolādītes svars: 90g.   Derīguma termiņš: 6 m..
Modelis: 19S068
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte ar pildījumu “Kafijai”. Sudraba folijs.   Garšas: piena šokolāde ar krējuma garšas pildījumu.   Šokolādītes svars: 12.5g.   Derī..
Modelis: 19S067
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte 14g “Vizītkarte” sudraba folijs.   Garšas: tumšā.   Šokolādītes svars: 14g.   Derīguma termiņš: 6 mēn.   Personalizācija..
Modelis: 19S069
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte 5g “Rīga”. Zelta vai sudraba folijs.   Garšas: tumšā, piena.   Šokolādītes svars: 5g.   Derīguma termiņš: 6 mēn.   Perso..
Modelis: 19S037
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Želejas konfekte sirds formā. Želejas garša: zemeņu/jogurta. Konfektes svars: 15g. Iepakojuma izmērs: 70 x 70 x 70 mm Personalizācijas veids: pilnkrāsu iepakojums pēc individuālā dizaina...
Modelis: 17S002
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Svars: 40 gr   Minimālais pasūtījuma daudzums: 100 gab   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu etiķete pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes term..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 26 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.