Izvēlne
Jūsu grozs

Medus un ievārījums

Modelis: ZR5-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Medus kārums saldummīļiem. Burciņa ar riekstu un sēklu maisījumu medū, noformēta ar etiķeti pēc individuāla dizaina.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Ziema..
6,53€
Modelis: ZS30-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Čaklās bitītes visu vasaru cītīgi strādāja, lai ziemā Jūs variet baudīt medus izlasi. Kastīte ar 6 veidu medu mini iepakojumos. Etiķetes pēc individuāla dizaina. Kastīti iespējams noformēt ar čeholu pēc ind..
8,98€
Modelis: 17S034
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   "Dzintara" želeja. Burciņai iespējams pievienot etiķeti vai kartiņu pēc individuāla dizaina.       Minimālais pasūtījuma daudzums 25 gab.   Cena ir atjaunota: 07/202..
3,89€
Modelis: Z26-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Pāri kalniem brien trīs mazie medus rūķīši, lai atnestu Jums saldus svētkus. Mazās medus burciņas rotātas ar rūķu cepurītēm. Katrā burciņā 40g medus. Pieejami dažādi medus veidi: dažādu ziedu, meža ziedu, liepu..
6,57€
Modelis: Z26-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai lācim būtu salds ziemas miegs, ir jānodrošina medus pods pagalvī – tad būs salda un mierīga gulēšana. Medus burciņa ar lina micīti un striķīti. Iespējams izvēlēties ziedu medu, medu ar dzērvenēm vai rieksti..
6,19€
Modelis: Z27-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lācītis ķepainītis pirms ziemas miega skaitīja savus medus krājumus. Secinājis, ka medus pietiks līdz pavasarim, lācis devās kārtot migu. Nobaudiet lāča kārumu dažādos veidus – ziedu medus, med..
18,20€
Zīmols: Latvija Modelis: LV128-11
Apraksts: Smiltsērkšķu želeja. Svars netto: 370 g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Min. pasūtījums: 50 gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 2 nedēļas. Personalizācijas veids: uzlīme pēc individuāla dizaina. Cenā nav iekļauta.   Personalizācijas veids:..
3,95€
Modelis: LV069-DE-2
Apraksts: Lazdu rieksti medū . Sastāvs: medus, lazdu rieksti. Svars netto: 230 g. Iepakojuma / kastes izmērs: 9x9x9 cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: 25 gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 2 nedēļas. Personalizācijas veids: Uzlīme ar ..
5,79€
Zīmols: Latvija Modelis: LV128-15
Apraksts: 100% dzērveņu sīrups, iegūts no Latvijā audzētām ogām, osmozes ceļā. Cukurs uzbērts uz grieztām saldētām ogām, tam šķīstot apmaiņas procesā veidojas aromātisks, vitamīniem bagāts sīrups, saglabājot bioloģiski aktīvās vielas un specifisko aromātu. Nesatur konservantus un mākslīgās krāsviela..
3,42€
Zīmols: Latvija Modelis: LV128-2
Apraksts: Ievārījums pagatavots no dzērvenēm un mellenēm. Svars netto: 360 g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: 50 gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 2 nedēļas. Personalizācijas veids: uzlīme pēc individuāla dizaina...
4,87€
Zīmols: Latvija Modelis: LV128-41
Apraksts: 100% cidoniju sīrups, iegūts no Latvijā audzētām cidonijām, osmozes ceļā. Cukurs uzbērts uz grieztām saldētām ogām, tam šķīstot apmaiņas procesā veidojas aromātisks, vitamīniem bagāts sīrups, saglabājot bioloģiski aktīvās vielas un specifisko aromātu. Enerģētiskā vērtība 100 ml produkta 92..
3,47€
Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.