Izvēlne
Jūsu grozs
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.

INFORMĀCIJAI! VISI LĪGO NODOŠANAS DATUMI 2021.GADAM IR NOREZERVĒTI! SĀKOT AR 1.JŪNIJU LĪGO PASŪTĪJUMI VAIRS NETIEK PIEŅEMTI. Ir atvērta pieteikšanās 2021.gada Ziemassvētku dāvanu nodošanas datumiem!

BAGĀTAIS SAIMNIEKS LS20-B

BAGĀTAIS SAIMNIEKS LS20-B
.
 
Galdā liktie gardumi norāda uz saimnieka darba sparu, turību un ražas bagātību. Saulgriežos celiet galdā siera rituli, putojošu alu, smeķīgu desu un sāļās ķimeņu standziņas. Gardumu komplektā ietilpst virtuves dēlītis no koka. Gardumi iesaiņoti lina maisiņā ar lodziņu. Etiķetes pēc individuāla dizaina. Iespējams gravējums uz dēlīša.
 
BAGĀTAIS SAIMNIEKS LS20-B
25,03€
25 vai vairāk 26,35€
50 vai vairāk 25,85€
100 vai vairāk 25,03€
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 25.

Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Līgo pasūtījumus izvieto līdz 15.05. Lai nodrošinātu pārtikas preču svaigumu, dāvanu pakošana notiek tieši pirms nodošanas. Nodošanas datumu pieejamība ir atkarīga no ražošanas plāna uz konkrēto brīdi. Neatlieciet lēmuma pieņemšanu uz pēdējo brīdi un saņemiet savu pasūtījumu laicīgi!

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.