Izvēlne
Jūsu grozs
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.

INFORMĀCIJAI! VISI LĪGO NODOŠANAS DATUMI 2021.GADAM IR NOREZERVĒTI! SĀKOT AR 1.JŪNIJU LĪGO PASŪTĪJUMI VAIRS NETIEK PIEŅEMTI. Ir atvērta pieteikšanās 2021.gada Ziemassvētku dāvanu nodošanas datumiem!

BRĀLI, BRĀLI LR12-B

BRĀLI, BRĀLI LR12-B
.
 
Sešas alus pudeles ievietotas elegantā koka kastē, kuru pēc Jāņu svinēšanas varēsiet izmantot instrumentu glabāšanai. Iespējams logo gravējums uz kastes. Alus pudelēm iespējamas individuāla dizaina etiķetes.
 
Atslēgvārdi: brāli , brali , lr12-b , pēdējā , brīža , līgo , dāvanas , pedeja , briza , ligo , davanas
BRĀLI, BRĀLI LR12-B
25,19€
10 vai vairāk 26,95€
25 vai vairāk 26,29€
50 vai vairāk 25,80€
100 vai vairāk 25,19€
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 10.

Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Līgo pasūtījumus izvieto līdz 15.05. Lai nodrošinātu pārtikas preču svaigumu, dāvanu pakošana notiek tieši pirms nodošanas. Nodošanas datumu pieejamība ir atkarīga no ražošanas plāna uz konkrēto brīdi. Neatlieciet lēmuma pieņemšanu uz pēdējo brīdi un saņemiet savu pasūtījumu laicīgi!

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.