Izvēlne
Jūsu grozs

PĒDĒJĀ BRĪŽA ZIEMASSVĒTKU DĀVANAS

Modelis: ZR6-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Veselīgs, salds un viennozīmīgi neaizstājams našķis aukstos ziemas vakaros, kurš sasildīs un iepriecinās ikvienu. 3 veidu medus burciņas ar individuāla dizaina etiķetēm komplektā ar koka medus karoti, ..
14,25€
Modelis: ZQ30-A
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Saldum mīļiem, kuriem garšu dažādībai ir liela nozīme, būs priecīgi saņemt Latvijā ražotas 36 ekskluzīvas šokolādes konfektes kartona kastītē ar individuāla dizaina čeholu. ..
26,95€
Modelis: N093
Apraksts: Katrs notvertais mirklis top no Latvijā lolotām, dzīvinošām, tīrām izejvielām – pīlādžiem, āboliem, ķirbjiem, ķiršiem un vēl, un vēl. Latvijā augušo un briedušo skaisti savienojot ar izmeklētiem pasaules dārgumiem – īstu šokolādi, riekstiem, rodas pavisam īpašas trifeles un cepumi. Sva..
4,38€
Modelis: 19S058
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā..   Lielā trifeļu (72gab.) asortu kaste. Kastei iespējams individuāls iepakojuma dizains.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Ziemassvētku pasūtījumus izvieto līdz 15.10...
19,79€
Modelis: N136
Apraksts: Katrs notvertais mirklis top no Latvijā lolotām, dzīvinošām, tīrām izejvielām – pīlādžiem, āboliem, ķirbjiem, ķiršiem un vēl, un vēl. Latvijā augušo un briedušo skaisti savienojot ar izmeklētiem pasaules dārgumiem – īstu šokolādi, riekstiem, rodas pavisam īpašas trifeles un cepumi. Sva..
8,09€
Modelis: ZR1-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Kad gribas vairāk laimes. Kastīte ar 9 trifelēm. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Trifeles iesaiņotas melnā kartona kastītē. Iespējama druka uz vāka.   Izpildes termiņš: I..
5,82€
Modelis: ZR2-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   9 trifeļu izlase Jūs pārsteigs ar garšas bagātību un sniegs garšas baudījumu. Iesaiņotas kartona kastītē ar lodziņu. Kastīti iespējams personalizēt ar individuāla dizaina etiķeti vai kartiņu.   Izp..
6,48€
Modelis: ZR17-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Ziema klāt, bet tikko vēl bija rudens. Atsauc atmiņā lapkriti un ābolu laiku. Ābolu šķēlītes šokolādes glazūrā, iepakotas caurspīdīgā maisiņā ar personalizētu kartiņu. Lentītes krāsa pēc Jūsu ieskatiem..
3,80€
Modelis: ZY42-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sajūtiet vecmāmiņas mīļumu katrā valdziņā! Vīna un piparkūku komplekts. Vīnam adīts kažociņš, piparkūku iepakojumam – čehols pēc individuāla dizaina. Adījumam iespējams piešūt birku ar logotipu. Komple..
34,05€
Zīmols: Latvija Modelis: 16Y021
Aprikozes tumšajā šokolādē 150 g. Personalizācijas veids: Individuāla dizaina pilnkrāsu čehols. Pasūtījuma izpildes termiņš – 7-10 darba dienas...
3,60€
Modelis: ZY57-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sniegbaltīte sasaiņoja pārsteigumus saviem rūķīšiem. Kas ir Jūsu sainītī? Metāla kārba ar čeholu pēc individuāla dizaina. Kārbā iespējams ievietot gardumus pēc Jūsu izvēles, piemēram, piparkūkas, konfektes, dra..
6,55€
Modelis: ZS24-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai ikviens kafijas dzeršanas mirklis ir īpašs! Pārsteigumu kaste, kurā paslēpies sintētiskais putukrējums, metāla trauks 150 ml ar beramu kanēli, 2 maisiņi ar šokolādes gabaliņiem un krāsainām granulām, fo..
21,95€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 438 (Kopā lapu - 37)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.