Izvēlne
Jūsu grozs

BĒRNU DĀVANAS

Modelis: ZY55-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Kārumu paciņa, kurā paslēpies prieks. Atrodiet to! Paciņu iespējams komplektēt ar gardumiem pēc Jūsu izvēles (1000g). Iesaiņojums: maisiņš ar svētku motīviem. Iespējama kartiņa pēc individuāla dizaina. ..
10,95€
Modelis: Z91-B
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai svētku prieks iemirdzas ikviena bērna acīs! Sniedziet šo prieku ar lielu kasti, kas piepildīta ar konfekšu izlasi pēc Jūsu izvēles. Kastei ir striķa rokturis ērtākai pārnēsāšanai. Kopējais saldumu svars 1000 g. Iespē..
10,88€
Modelis: ZS65-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Saldumu paciņa ar konfektēm, vafelēm un kraukšķīgām piparkūkām 1100 gr.. Dāvanas saturu iespējams pielāgot pēc Jūsu vēlmēm. Dāvanu maiss rotāts ar lentīti un kartiņu pēc individuāla dizaina.   ..
10,95€
Modelis: ZY49-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Izkrāsojiet savu garšu pasauli! Krāsaini šokolādes zīmulīši, iesaiņoti caurspīdīgā kastītē. Komplektā 10 zīmulīši. Iespējams čehols pēc individuāla dizaina.   Izpildes termiņš: ..
6,55€
Modelis: 17S083
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Kaltētas dzērvenes ar dzērvenēm šokolādē iepakotas caurspīdīgā tūtē. Pie maisiņa piestiprināta personalizēta kartiņa.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Ziemassvētku pasūtījumus ..
6,99€
Modelis: Z117-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Pūkainais ķepainītis ilgi slēpās savā mājiņā. Vai zināt, kāpēc? Tāpēc, ka mājiņa bija pilna ar saldām konfektēm. Dāvanu komplekts ar mīkstu rotaļlietu un konfektēm pēc Jūsu izvēles. Rotaļlietas pieejamas ar dažādiem izmēriem ..
8,68€
Modelis: Z5-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Lai šī ir mīļākā egļu mantiņa! Dekoratīva egļu bumba ar košām un krāsainām šokolādes konfektēm. Bumba rotāta ar lentīti un kartiņu pēc individuāla dizaina. Diametrs: 10 cm...
6,88€
Modelis: ZR21-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sainītis kārumniekam. Saldumu paciņa katrai gaumei ar dažādiem saldumiem, pēc Jūsu izvēles. Dāvana īpaši piemērota bērnu auditorijai. Kartiņa pēc individuāla dizaina un lentītes krāsa pēc Jūsu ieskatie..
10,45€
Modelis: 18S009
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Zils vai sarkans sniegavīrs sargās Jūsu saldumus! Konfektes pēc Jūsu izvēles iebērtas plastmasas trauciņā, uz vāka mīlīgs sniegavīrs. Konfektes personalizētos papīriņos.    Izpilde..
10,53€
Modelis: ZR3-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Neliela vitamīnu deva vai saldumi, ir lieliska dāvana. Piedāvājam kartona trauciņu, noformēts ar dekoratīvu filca eglīti. Trauciņu iepējams pildīt ar dažādiem gardumiem, piemēram, dzērvenēm. Iespējama ..
6,04€
Modelis: 20S041
Lielā Ziemassvētku bumba Ǿ 12 cm. Metāla kastīte šokolādes konfektēm, piparkūkām vai tējai.   Saturs pēc izvēles. Cenā ir iekļautas šokolādes konfektes ar pildījumu: lazdu riekstiem un rīsu čipsiem, šokolāde ar sasmalcinātu mandeļu pildījumu, šokolāde ar valriekstiem un ..
5,27€
Modelis: ZO24-A
Īpaša dāvana bērniem ar 1kg dažādām šokolādes konfektēm un mīkstu flīša lācīti. Iespējamas arī citas mantiņas. Kastei iespējama druka. Kastes izmēri - 200 x 130 x 200 mm...
14,95€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 16 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.