Izvēlne
Jūsu grozs

Šokolādes trifeles un konfektes kastītēs

Modelis: 22S001
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.Saldumu izlase 25gab. Iesaiņota īpašā, pēc PRO-BALTIC pasūtījuma ražotā melnā kartona kastītē ar dekoratīvu lenti. Kastes vāks nodrukāts ar Jūsu individuālo dizainu 1 krāsā. Konfektēm fol..
16,14€
Ziemassvētku dāvanas 21S105
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S105
Trifeļu izlase (27 gab), iesaiņota īpašā, pēc PRO-BALTIC pasūtījuma ražotā kartona kastītē. Kastei etiķete pēc individuāla dizaina...
21,47€
Modelis: ZP16-C
Krāsainais garšu virpulis, paslēpies melnā kartona kastīte ar 9 trifelēm. Kastītes izmērs: 4.5x30.3x4.2cm. Iespējama druka uz kastītes vāka.  Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Cena ir atjaunota:..
9,23€
Modelis: ZP16-A
Saldais sveiciens svētkos, kastīte ar 9 trifelēm. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Iesaiņotas baltā kartona kastītē. Kastei vāks pēc individuāla dizaina. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Cena i..
6,32€
Modelis: ZP9-B
Šokolādes konfektes ar pildījumu 9gab. melnā kartona kastītē. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Katra konfekte iesaiņota folijā. Iespējama druka uz kastītes vāka. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   ..
5,27€
Modelis: ZP8-A
Kafijas pauzi papildini ar kādu nelielu šokolādes gabaliņu. Koka kastīte pildīta ar 108 gab. 5g šokolādes tāfelītēm individuāla dizaina papīrīšos. Šokolādes garša: tumšā vai piena. Kastes vākam gravējums. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas ..
38,94€
Modelis: ZP7-C
Kastīte zelta stieņa formā, kas gatavota pēc PRO-BALTIC dizaina, pildīta ar 10 mutē kūstošām trifelēm. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Atlasa lentīte pēc Jūsu izvēles. Iespējama reljefspiede uz kastītes. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēš..
6,19€
Modelis: ZP7-B
Saldais un pārsteigumu bagātais sveiciens. Šokolādes mozaīka ar 60 gabaliņiem. Šokolādes gabaliņam papīrs pēc individuāla dizaina. Iesaiņojums: kartona kaste. Iespējama druka uz kastes. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iek..
10,55€
Modelis: ZP6-B
Varbūt vienu mazu, gardu mutē kūstošu šokolādes trifeli? Lielā kārba noteikti pietiks visiem. Kārbā 2 līmeņos izkārtotas 40 šokolādes trifeles. Trifelēm pieejamas dažādas garšas. Metāla kārbas vākam druka pēc individuāla dizaina. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma..
19,73€
Modelis: 20S024
Cenā nav iekļauts PVN.  Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Balta kartona kastīte ar 10 marcipāna sirsniņām. Kastītei čehols pēc individuāla dizaina. Garšas: zemeņu, tumšā šokolāde. Cena ir atjaunota: 07/2021..
6,59€
Šokolādes trifeles 400g kastītē
Iepriekšpasūtījums
Modelis: 20S021
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Dizaina izstrāde cenā nav iekļauta. Maketēšanas darbi ir iekļauti cenā.    Šokolādes trifeles ar kraukšķīgo šokolādes krēma pildījumu personalizētā kastītē.  &..
9,09€
Modelis: 20S020
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Dizaina izstrāde cenā nav iekļauta. Maketēšanas darbi ir iekļauti cenā.    Šokolādes mozaīka no 9 šokolādes tāfelītēm. Šokolādei zelta vai sudraba folijs pēc izvēles. ..
3,76€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 82 (Kopā lapu - 7)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.