Izvēlne
Jūsu grozs

Šokolādes trifeles un konfektes kastītēs

Ziemassvētku dāvanas 21S105
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S105
Trifeļu izlase (27 gab), iesaiņota īpašā, pēc PRO-BALTIC pasūtījuma ražotā kartona kastītē. Kastei etiķete pēc individuāla dizaina...
17,89€
Kaste ar šokolādes konfektēm 21SK51
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21SK51
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Šokolādes konfekšu izlase kastē. Šokolādes konfektes kastei iespējams individuāla dizaina čehols.    ..
62,29€
Kaste ar šokolādes konfektēm 21SK47
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21SK47
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Šokolādes konfekšu izlase kastē. Šokolādes konfektes kastei iespējams individuāla dizaina čehols.    ..
37,99€
Kaste ar šokolādes konfektēm 21SK41
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21SK41
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Šokolādes konfekšu izlase kastē. Šokolādes konfektes kastei iespējams individuāls iepakojuma dizains.    ..
27,89€
Kaste ar šokolādes konfektēm 21SK16
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21SK16
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Šokolādes konfekšu izlase kastē. Šokolādes konfektes kastei iespējams individuāls iepakojuma dizains.  ..
15,59€
Modelis: ZP16-C
Krāsainais garšu virpulis, paslēpies melnā kartona kastīte ar 9 trifelēm. Kastītes izmērs: 4.5x30.3x4.2cm. Iespējama druka uz kastītes vāka.  Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Cena ir atjaunota:..
7,69€
Modelis: ZP16-A
Saldais sveiciens svētkos, kastīte ar 9 trifelēm. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Iesaiņotas baltā kartona kastītē. Kastei vāks pēc individuāla dizaina. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Cena i..
5,27€
Modelis: ZP9-B
Šokolādes konfektes ar pildījumu 9gab. melnā kartona kastītē. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Katra konfekte iesaiņota folijā. Iespējama druka uz kastītes vāka. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   ..
4,39€
Modelis: ZP9-A
36 zelta folijā iesaiņotas šokolādes konfektes. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Konfektēm personalizēta uzlīme pēc individuāla dizaina. Konfektes iesaiņotas īpašā, pēc PRO-BALTIC pasūtījuma ražotā kartona kastītē ar dekoratīvu lenti. Kastes vāks nodrukāts ar Jūsu individuālo dizainu. ..
15,38€
Modelis: ZP8-A
Kafijas pauzi papildini ar kādu nelielu šokolādes gabaliņu. Koka kastīte pildīta ar 108 gab. 5g šokolādes tāfelītēm individuāla dizaina papīrīšos. Šokolādes garša: tumšā vai piena. Kastes vākam gravējums. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas ..
32,45€
Modelis: ZP7-C
Kastīte zelta stieņa formā, kas gatavota pēc PRO-BALTIC dizaina, pildīta ar 10 mutē kūstošām trifelēm. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Atlasa lentīte pēc Jūsu izvēles. Iespējama reljefspiede uz kastītes. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēš..
5,16€
Modelis: ZP7-B
Saldais un pārsteigumu bagātais sveiciens. Šokolādes mozaīka ar 60 gabaliņiem. Šokolādes gabaliņam papīrs pēc individuāla dizaina. Iesaiņojums: kartona kaste. Iespējama druka uz kastes. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iek..
8,79€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 87 (Kopā lapu - 8)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.