Izvēlne
Jūsu grozs

Šokolādes tortes

Modelis: 19S060
Cenā nav iekļauts PVN.    Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.     Piena šokolāde ar avenēm un mellenēm.   Svars: 300g.   Personalizācija: druka uz k..
Modelis: ZQ39-B
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Ziemassvētku laiks vienmēr ir šķitis maģisks, kur īpašo noskaņu lielā mērā uzbur svētku gardumi. Mazā šokolādes tortīte koka kastītē. Zemeņu, apelsīnu, piena, tumšās šokolādes ar riekstie..
Modelis: ZS22-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai katra svētku diena ir pārsteigumu pilna! Šokolādes torte 1kg ar apdrukātu glazūru. Dizainu iespējams veidot pēc Jūsu vēlmēm. Iesaiņojums: kastīte ar lentīti, ko iespējams papildināt ar apsveikuma kartiņ..
Modelis: 17S001_4
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Pieejamas garšas:   Tumši baltā šokolādes torte pildīta ar mandelēm, plūmēm, aprikozēm un rozīnēm.  Tumšās šokolādes torte pildīta ar mandelēm, plūmēm, aprikozēm un rozī..
Modelis: Z115-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Vai vēlaties izveidot savu šokolādes garšu miksli? Realizējiet savus sapņus – izvēlieties savus mīļākos riekstus, ogas vai sukādes un mūsu rūķīši izgatavos mini šokolādes torti no baltās, piena vai tumšās šokol..
Modelis: Z61-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Caur mazu spraudziņu ielūkojieties svētku svinēšanas notikumos. Tie tuvojas un līdzi nes mieru un klusu prieku. Gaidot svētkus, nobaudiet šokolādes torti. Koka kastītē iespējams iesaiņot vienu 1kg torti vai div..
Modelis: Z9-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai saldumu krājumi pietiek visam gadam! Pēc MŪSU pasūtījuma gatavota šokolādes torte, kas pildīta ar sulīgām augļu un ogu sukādēm. Torti iespējams izgatavot no baltās, piena vai tumšās šokolādes. Diametrs: 20c..
Modelis: ZY59-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Pirmssvētku dalīšanās prieks ir dubultā patīkams, ja ir jāpadalās ar šokolādi. Šokolādes torte (500g), izveidota no dažādu garšu gabaliņiem. Veidojiet savu garšu torti! Iesaiņojums: kartona kaste. Kasti ies..
Modelis: Z8-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sagatavojiet savu vienreizējo un garšām bagāto šokolādes torti! Ekskluzīvo, pēc Mūsu pasūtījuma ražoto torti iespējams izgatavot no baltās, piena vai tumšās šokolādes, kas pildīta ar sulīgām augļu un ogu sukādē..
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.