Izvēlne
Jūsu grozs

Šokolādes tāfelītes

Modelis: ZQ35-A
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Saldiem mirkļiem ar gabaliņu vasaras sulīgo ogu buķeti. Nolauz gabaliņu Berry love šokolādes tāfelīte (150grami) ar personalizētu kartiņu 5x5 cm un lentīti.   Cena..
6,49€
Modelis: ZY14-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai viens no gardākajiem dienas brīžiem ir tad, kad jānobauda šokolāde! Izveidojiet savu notikumu kalendāru no šokolādēm! Kaste ar 20 šokolādes tāfelītēm (katras šokolādes svars 18g). Šokolādīšu papīrīši pē..
14,19€
Modelis: Z82-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Kad apsīkuši enerģijas krājumi, lielākais palīgs to atgūšanai būs gardas Laimas šokolādes tāfelīte. Svars: 100g. Iepakojums pēc individuāla dizaina. Garšas: piena vai tumšā šokolāde.  ..
1,75€
Modelis: Z68-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Kad trūkst enerģijas, uzlādējieties ar šokolādi. Metāla kastītē iesaiņotas 6 mazās 20g šokolādes tāfelītes, kas Jūs uzlādēs 6 reizes. Šokolādītēm iepakojumi pēc individuāla dizaina. Kastei iespējams gravējums v..
9,68€
Modelis: ZP8-A
Kafijas pauzi papildini ar kādu nelielu šokolādes gabaliņu. Koka kastīte pildīta ar 108 gab. 5g šokolādes tāfelītēm individuāla dizaina papīrīšos. Šokolādes garša: tumšā vai piena. Kastes vākam gravējums. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas ..
32,45€
Modelis: ZQ34-A
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Mazam apliecinājumam vienmēr pietiks ar gabaliņu šokolādes, kas par Ziemassvētku tuvošanos atgādinās ar mandarīnu kraukšķiem, kas sabiruši piena šokolādē 300g. Iespējams indivi..
6,04€
Modelis: N044
Apraksts: Mazas šokolādītes 5 g (zeltā folijā)  iepakojums gatavots pēc individuāla klienta pasūtījuma ar logo apdruku vai vēlamo tekstu. Pieejamas garšas: tumša vai piena šokolāde. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: 200 gab. Derīguma termiņš: 12 mēneši. Pasūtījuma izpildes ter..
0,22€
Modelis: Z82-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Laimīgam mirklim nevajag daudz...tikai mazu šokolādes gabaliņu! Mazā šokolāde (18g) ar etiķeti pēc individuāla dizaina. Pieejama zelta un sudraba krāsas folija. Šokolādes garšas: tumšā un piena.  ..
0,65€
Modelis: N047
Apraksts: Šokolādes tāfelīte 18 g (tumša vai krējuma šokolāde) Min. pasūtījums: 40 gab. Derīguma termiņš:12  mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 1-3 nedēļas. Personalizācijas veids: iepakojums CMYK pēc individuāla dizaina. Dizaina izstrādes un maketešanas darbi nav iekļauti cenā...
0,59€
Modelis: LV136_balta_sokol_15
Apraksts: Ogas baltajā šokolādē. Ogu un šokolādes burvīgo garšu īpašību apvienojums. 50% ogas / 50% šokolāde. Vai Jūs ziniet, kāda garša veidojas, kad sulīgas, aromātiskas sukādes savieno ar kūstošu, biezu balto šokolādi? To ir vērts pamēģināt - mūsu ogu šokolāde savas garšas..
0,87€
Zīmols: Latvija Modelis: LV136_pien_sokol_15
Apraksts: Ogas piena šokolādē. Ogu un šokolādes burvīgo garšu īpašību apvienojums. 50% ogas / 50% šokolāde. Vai Jūs ziniet, kāda garša veidojas, kad sulīgas, aromātiskas sukādes savieno ar kūstošu, biezu balto šokolādi? To ir vērts pamēģināt - Mūsu ogu šokolāde savas garšas u..
0,87€
Modelis: 20S009
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Ogas tumšajā šokolādē.   Svars: 15g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu kartiņa pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš: 15 darba d..
0,87€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 28 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.