Izvēlne
Jūsu grozs

Šokolādes tāfelītes

Šokolādes tāfelītes 12x5g kartona kastītē
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S106
Cenā nav iekļauts PVN.  Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Balta kartona kastīte ar 12x5g šokolādītēm. Šokolādes tāfelītēm iepakojums pēc individuāla dizaina, kastītes vākam druka pēc individuāla dizaina. Šokolādītēm piee..
2,83€
Modelis: 20S038
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte 30g.   Garšas: tumšā, piena.   Šokolādītes svars: 30g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu iepakojums pēc individuāla dizaina. &n..
1,79€
Modelis: 19S046
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte ar lazdu riekstu pildījumu vai marcipāna pildījumu. Sudraba folijs.   Garšas: piena šokolāde ar lazdu riekstu pildījumu vai tumša šokolāde ar ma..
3,00€
Modelis: 20S009
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Ogas tumšajā šokolādē.   Svars: 15g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu kartiņa pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš: 15 darba d..
1,04€
Modelis: 19S068
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte ar pildījumu “Kafijai”. Sudraba folijs.   Garšas: piena šokolāde ar krējuma garšas pildījumu.   Šokolādītes svars: 12.5g.   Derī..
0,38€
Modelis: 19S067
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte 14g “Vizītkarte” sudraba folijs.   Garšas: tumšā.   Šokolādītes svars: 14g.   Derīguma termiņš: 6 mēn.   Personalizācija..
0,49€
Modelis: 19S069
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte 5g “Rīga”. Zelta vai sudraba folijs.   Garšas: tumšā, piena.   Šokolādītes svars: 5g.   Derīguma termiņš: 6 mēn.   Perso..
0,25€
Modelis: ZQ35-B
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Ziemassvētku elementi vairāk vai mazāk paliek stabili, tāpat kā nemainīga vērtība - saldumi. Šokolādes tāfelīte 10x10 cm. Iespējama individuāla dizaina uzlika.   C..
4,79€
Modelis: ZQ34-B
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Šokolāde ar dažādām garšām, dažādam gaumēm. Atrodiet sev un citiem piemērotāko garšu. Pēc Jūsu izvēles: Ruby šokolāde ar aveņu gabaliņiem 95g, piena šokolāde ar zemeņu pildījumu un zemeņu..
4,79€
Modelis: ZQ34-A
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Mazam apliecinājumam vienmēr pietiks ar gabaliņu šokolādes, kas par Ziemassvētku tuvošanos atgādinās ar mandarīnu kraukšķiem, kas sabiruši piena šokolādē 300g. Iespējams indivi..
5,51€
Modelis: ZQ35-A
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Saldiem mirkļiem ar gabaliņu vasaras sulīgo ogu buķeti. Nolauz gabaliņu Berry love šokolādes tāfelīte (150grami) ar personalizētu kartiņu 5x5 cm un lentīti.   Cena..
7,79€
Šokolādes tāfelīte 10g
Iepriekšpasūtījums
Modelis: 440.10270
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Pieejamās garšas: tumšā, piena, baltā vai piena&baltā šokolāde.   Šokolādītes svars: 10gr.   Minimālais pasūtījuma daudzums: 500 gab   Personal..
0,33€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 21 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.