Izvēlne
Jūsu grozs

Šokolādes medaļas

Modelis: 1201_0809
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes monēta Ø 35mm. Iepakota zelta  folijā.   Šokolādītes svars: 6g.   Pieejamās garšas: tumšā  ..
0,33€
Modelis: PB_monēta_36
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.     Minimālais pasūtījuma daudzums: 7000 gab.   Pieejamās garšas: piena, tumšā.    Personalizācijas veids:&..
0,21€
Modelis: PB_monēta_28
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.     Minimālais pasūtījuma daudzums: 7000 gab.   Pieejamās garšas: piena un tumšā šokolāde.    Personalizācijas v..
0,16€
Modelis: 17S012
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Pieejamās garšas: tumšā un piena šokolāde.   Šokolādes svars:   Monētas Izmērs: 38 mm   Minimālais pasūtījuma daudzums: 100 gab.   Personalizā..
0,20€
Modelis: N128
Ir viens no mūsu top produktiem! 75mm diametrā 23g šokolādes ar lentīti ir ideāla dāvana! To var izmantot kā dāvanas svētkos - piem. jubilāram, dažādu konkursu, sacensību uzvarētājiem, bērnu dārzu, skolu un universitāšu absolventiem.   Izmērs ø 75 mm Zelta vai sudraba folijā ..
1,83€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.