Izvēlne
Jūsu grozs

Šokolādes figūras

Modelis: IF1
Apraksts: Šokolādes figūras jebkuros lielumos no baltās, piena, tumšās vai marmora šokolādes, kas krāsotas ar roku. Izvēle no vairākiem tūkstošiem gatavu formu vai modeļu izgatavošana pēc Jūsu skices. Svars netto: 100 g. Min. pasūtījums: 100 gab. Derīguma termiņš: 12 mēneši. Pasūtījuma iz..
8,78€
Modelis: IF2
Golfa bumba no šokolādes. Vienas golfa bumbiņas svars ir 0.07 kg, diametrā 4 cm. Golfa bumbiņas iespējams izgatavot no baltās, piena vai tumšās šokolādes. Svars netto: 70 g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Min. pasūtījums: 50 gab. Derīguma termiņš: 6 mēneši. Pasūtījuma izpildes termi..
3,94€
Modelis: Z73-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai nākamais gads nes laimi un veiksmi! Laimes pakavs, izgatavots no šokolādes. Iepakots kartona kastītē ar čeholu pēc individuāla dizaina. Svars: 55g.    ..
3,89€
Modelis: Z71-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Visi darbi ritēs raitāk, ja palīgā nāks dažādi instrumenti, kas izgatavoti no šokolādes. Šokolāde sniegs papildus enerģiju un visi darbi tiks padarīti. Komplektā 5 dažādi šokolādes instrumenti. Iesaiņoti standa..
9,85€
Zīmols: Latvija Modelis: LV123_7145
Apraksts: Pakavs no šokolādes. Svars: 55 g. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums:100 gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 2 nedēļas. Personalizācijas veids: 7145 - no piena šokolādes 7144 no tumšas šokolādes..
2,08€
Modelis: Z69-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Izveidojiet savu individuālo šokolādi un pārsteidziet ikvienu ar ekskluzīvu gardumu! Šokolādi iespējams gatavot pēc individuālas formas, ar individuālu iespiedumu. Caurspīdīgs iepakojums. Attēlā šokolāde ar pil..
4,35€
Modelis: ZR9-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Kā Tu sevi iepazīstināsi? Izlej saukli, izlej savu uzņēmuma logo gardā šokolādes formā. Šokolādei caurspīdīgs dāvanu iesaiņojums.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu ..
5,45€
Modelis: 16Y440416
Cenā iekļauts logo iespiedums šokolādē. Cenā nav iekļauts PVN.   Šokolāde uz kociņa ar logo.   Svars: 40 g Pieejamās garšas: piena šokolāde, tumšā šokolāde, baltā šokolāde   Minimālais pasūtījuma daudzums 500 gab. Pasūtījuma izpildes termi..
1,72€
Zīmols: Latvija Modelis: 16Y005
Šokolādes Aitiņa. Augstums : 10 cm Platums : 9 cm Svars: 150 g Aitiņu iespējams izgatavot no piena, tumšās vai baltās šokolādes. Iepakojums caurspīdīga kastīte. Personalizācijas veids: Pilnkrāsu uzlīme. Pasūtījuma izpildes termiņš – 10-20 darba dienas.  ..
4,62€
Zīmols: Eiropa Modelis: IF5
Apraksts: Personalizēts šokolādes atslēgas reljefs saskaņā ar Jūsu dizainu, logo un tekstu. Apraksts: Šokolādes figūras jebkuros lielumos no baltās, piena, tumšās vai marmora šokolādes, kas krāsotas ar roku. Izvēle no vairākiem tūkstošiem gatavu formu vai modeļu izgatavošana pēc Jūsu skices. S..
8,78€
Modelis: 562.2410a
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes eglītes rotājums “Čiekurs”.   Minimālais pasūtījuma daudzums: 300 gab.   Pasūtījuma izpildes termiņš:  10 darba dienas.   Cena ir atjauno..
0,43€
Modelis: 562.2060
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes eglītes rotājums “Eglīte”.   Minimālais pasūtījuma daudzums: 300gab.   Pasūtījuma izpildes termiņš:   10 darba dienas.   Cena ir atj..
0,40€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 29 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.