Izvēlne
Jūsu grozs

Šokolāde zelta stieņa formā

Modelis: ZS40-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Baudiet nebeidzamo svētku sajūtu! Zelta pārslas (24k), iesaiņotas dekoratīvā burciņā. Burciņa noformēta ar etiķeti pēc individuāla dizaina.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmu..
12,54€
Modelis: ZY27-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piešķiriet mirdzumu katram gardajam kumosiņam! Trīs šokolādes konfektes, iesaiņotas sudraba stieņa formas kastītē. Katra konfekte iesaiņota folijā un papīrītī pēc individuāla dizaina. Kastītei iespējam..
2,36€
Modelis: Z66-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai Jaunajā gadā netrūkst naudiņas, ir jāapēd šokolādes monētas iespējami lielākā daudzumā! Kastīte zelta stieņa formā, kas piepildīta ar šokolādes monētām. Iespējams iepakot 9-15 monētas ar standarta dizai..
4,55€
Modelis: Z12-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Zelta stieņa formas kaste, kas gatavota pēc MŪSU dizaina, piepildīta ar saldumiem pēc Jūsu izvēles, piemēram, 6 gab šokolādes konfektēm ar putna piena pildījumu. Iespējams iespiedums kastei vai konfekšu etiķete..
4,98€
Modelis: Z12-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Zelta stieņa formas kaste, kas gatavota pēc MŪSU dizaina, piepildīta ar saldumiem pēc Jūsu izvēles, piemēram, 12 gab mini šokolādes konfektēm. Iespējams iespiedums kastei vai konfekšu etiķetes pēc individuāla d..
4,55€
Zīmols: Eiropa Modelis: 440_0060
Apraksts: Iekšpusē 3 šokolādes kubi (12g/gab.) Pieejamās garšas: kakao, riekstu, kafijas, mandeļu. Iesaiņojuma varianti: zelta vai sudraba. Svars netto: 36 g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: 500 gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūtījuma izpildes ..
2,43€
Zīmols: Eiropa Modelis: 440_0062
Apraksts: Iekšpusē 12 šokolādes kubi (12g/gab.) Pieejamās garšas: kakao, riekstu, kafijas, mandeļu. Iesaiņojuma varianti: zelta vai sudraba. Svars netto: 144 g. Iepakojuma / kastes izmērs: 22,5х8,8х3,5 cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: 200 gab. Derīguma termiņš: mēneši. Pasūt..
9,79€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.