Izvēlne
Jūsu grozs

Reklāmas šokolāde

Ziemassvētku dāvanas 21S105
Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S105
Trifeļu izlase (27 gab), iesaiņota īpašā, pēc PRO-BALTIC pasūtījuma ražotā kartona kastītē. Kastei etiķete pēc individuāla dizaina...
Šokolādes tāfelītes 12x5g kartona kastītē
Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S106
Cenā nav iekļauts PVN.  Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Balta kartona kastīte ar 12x5g šokolādītēm. Šokolādes tāfelītēm iepakojums pēc individuāla dizaina, kastītes vākam druka pēc individuāla dizaina. Šokolādītēm piee..
Apelsīna šķēlīte šokolādes glazūrā flowpack iepakojumā
Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S102
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Apelsīna šķēlīte šokolādes glazūrā flowpack iepakojumā.    Personalizācijas veids: druka pēc individuāla dizaina.      ..
Modelis: 20S038
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte 30g.   Garšas: tumšā, piena.   Šokolādītes svars: 30g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu iepakojums pēc individuāla dizaina. &n..
Modelis: ZP20-A
Lai pārsteigumiem bagāts ir šis svētku gaidīšanas laiks. Sagaidiet svētkus ar šokolādes trifelēm ar kraukšķīgo šokolādes krēma pildījumu, aromātisku, malto kafiju un kafijas karoti. Kastīte pēc individuāla dizaina. Karotei gravējums. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo ..
Modelis: ZP16-C
Krāsainais garšu virpulis, paslēpies melnā kartona kastīte ar 9 trifelēm. Kastītes izmērs: 4.5x30.3x4.2cm. Iespējama druka uz kastītes vāka.  Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Cena ir atjaunota:..
Modelis: ZP16-A
Saldais sveiciens svētkos, kastīte ar 9 trifelēm. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Iesaiņotas baltā kartona kastītē. Kastei vāks pēc individuāla dizaina. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Cena i..
Modelis: ZP7-C
Kastīte zelta stieņa formā, kas gatavota pēc PRO-BALTIC dizaina, pildīta ar 10 mutē kūstošām trifelēm. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Atlasa lentīte pēc Jūsu izvēles. Iespējama reljefspiede uz kastītes. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēš..
Modelis: 1201_0809
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes monēta Ø 35mm. Iepakota zelta  folijā.   Šokolādītes svars: 6g.   Pieejamās garšas: tumšā  ..
Modelis: 19S046
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte. Sudraba folijs.   Garšas: krējuma vai tumša šokolāde (kakao saturs 52%).   Šokolādītes svars: 90g.   Derīguma termiņš: 6 m..
Modelis: 20S009
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Ogas tumšajā šokolādē.   Svars: 15g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu kartiņa pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš: 15 darba d..
Modelis: 19S060
Cenā nav iekļauts PVN.    Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.     Piena šokolāde ar avenēm un mellenēm.   Svars: 300g.   Personalizācija: druka uz k..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 42 (Kopā lapu - 4)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.