Izvēlne
Jūsu grozs

Reklāmas šokolāde

Ziemassvētku dāvanas 21S105
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S105
Trifeļu izlase (27 gab), iesaiņota īpašā, pēc PRO-BALTIC pasūtījuma ražotā kartona kastītē. Kastei etiķete pēc individuāla dizaina...
17,89€
Šokolādes tāfelītes 12x5g kartona kastītē
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S106
Cenā nav iekļauts PVN.  Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Balta kartona kastīte ar 12x5g šokolādītēm. Šokolādes tāfelītēm iepakojums pēc individuāla dizaina, kastītes vākam druka pēc individuāla dizaina. Šokolādītēm piee..
2,36€
Apelsīna šķēlīte šokolādes glazūrā flowpack iepakojumā
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S102
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Apelsīna šķēlīte šokolādes glazūrā flowpack iepakojumā.    Personalizācijas veids: druka pēc individuāla dizaina.      ..
0,27€
Kaste ar šokolādes konfektēm 21SK51
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21SK51
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Šokolādes konfekšu izlase kastē. Šokolādes konfektes kastei iespējams individuāla dizaina čehols.    ..
62,29€
Kaste ar šokolādes konfektēm 21SK47
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21SK47
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Šokolādes konfekšu izlase kastē. Šokolādes konfektes kastei iespējams individuāla dizaina čehols.    ..
37,99€
Kaste ar šokolādes konfektēm 21SK41
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21SK41
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Šokolādes konfekšu izlase kastē. Šokolādes konfektes kastei iespējams individuāls iepakojuma dizains.    ..
27,89€
Kaste ar šokolādes konfektēm 21SK16
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21SK16
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Šokolādes konfekšu izlase kastē. Šokolādes konfektes kastei iespējams individuāls iepakojuma dizains.  ..
15,59€
Modelis: 20S038
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Šokolādes tāfelīte 30g.   Garšas: tumšā, piena.   Šokolādītes svars: 30g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu iepakojums pēc individuāla dizaina. &n..
0,79€
Modelis: ZP20-A
Lai pārsteigumiem bagāts ir šis svētku gaidīšanas laiks. Sagaidiet svētkus ar šokolādes trifelēm ar kraukšķīgo šokolādes krēma pildījumu, aromātisku, malto kafiju un kafijas karoti. Kastīte pēc individuāla dizaina. Karotei gravējums. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo ..
18,65€
Modelis: ZP16-C
Krāsainais garšu virpulis, paslēpies melnā kartona kastīte ar 9 trifelēm. Kastītes izmērs: 4.5x30.3x4.2cm. Iespējama druka uz kastītes vāka.  Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Cena ir atjaunota:..
7,69€
Modelis: ZP16-A
Saldais sveiciens svētkos, kastīte ar 9 trifelēm. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Iesaiņotas baltā kartona kastītē. Kastei vāks pēc individuāla dizaina. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Cena i..
5,27€
Modelis: ZP7-C
Kastīte zelta stieņa formā, kas gatavota pēc PRO-BALTIC dizaina, pildīta ar 10 mutē kūstošām trifelēm. Iespējams veidot dažādu garšu izlasi. Atlasa lentīte pēc Jūsu izvēles. Iespējama reljefspiede uz kastītes. Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēš..
5,16€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 47 (Kopā lapu - 4)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.