Izvēlne
Jūsu grozs

PĀRTIKUŠIE SAULGRIEŽI L65-A

PĀRTIKUŠIE SAULGRIEŽI L65-A
Cenā nav iekļauts PVN.
 
Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.
 
Ai, bagāti Jāņa bērni, pilnas rokas gardumiņu! Lielais gardumu komplekts īstām Jāņu dzīrēm. Komplektā ietilpst: sāļās laiviņas, šampinjoni, zaļie zirnīši, divi siera rituļi, tomātu brušetas maisījums, divi cepumu vai grauzdiņu iepakojumi pēc izvēles, uzkodu gurķi šķēlītēs, mencu aknas, asie peperoni pipari un divi mini iepakojumi ar uzkodu desiņām. Veidojiet savu uzkodu plati, izmantojot koka karotīti, kas ietilpst komplektā! Viss iesaiņots lielā kartona kastē ar 3 nodalījumiem. Etiķetes pēc individuāla dizaina. Iespējams gravējums uz karotes.
 
Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Līgo pasūtījumus izvieto līdz 15.05. Lai nodrošinātu pārtikas preču svaigumu, dāvanu pakošana notiek tieši pirms nodošanas. Nodošanas datumu pieejamība ir atkarīga no ražošanas plāna uz konkrēto brīdi. Neatlieciet lēmuma pieņemšanu uz pēdējo brīdi un saņemiet savu pasūtījumu laicīgi!
PĀRTIKUŠIE SAULGRIEŽI L65-A
  • Modelis: L65-A
50,61€
25 vai vairāk 52,21€
50 vai vairāk 51,53€
100 vai vairāk 50,60€
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 25.
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.