Izvēlne
Jūsu grozs

PĒDĒJĀ BRĪŽA LĪGO DĀVANAS

INFORMĀCIJAI! VISI LĪGO NODOŠANAS DATUMI 2021.GADAM IR NOREZERVĒTI! SĀKOT AR 1.JŪNIJU LĪGO PASŪTĪJUMI VAIRS NETIEK PIEŅEMTI


Praktiskās (neēdamās) Līgo dāvanas varat apskatīt šeit - https://reklamaspreces.lv/ligo-davanas 

Modelis: L63-B
.   Kas var būt labāks pie alus, kā cepumiņi, kas gatavoti no alus miežu iesala drabiņām! Baudiet tos kopā! Cepumiņi iesaiņoti kartona kastītē ar čeholu pēc individuāla dizaina.  ..
3,50€
Modelis: LR27-C
.   Lai Līgo naktī puto alus! Alus metāla bundžiņā ar individuāla dizaina druku. Personalizētajām alus bundžiņām minimālais pasūtījuma daudzums ir 500 gab. Pasūtījuma izpildes termiņš 5 nedēļās, tāpēc lūdzam neatlieciet pasūtījumu uz pēdējo brīdi un pasūtiet savlaicīgi.  ..
2,52€
Modelis: L22-B
.   Bagātīga gardumu kārba, kuras saturs drīz vien nonāks līgotāju vēderos. Kastē ietilpst divi siera rituļi, uzkodu desiņas, cepumi vai standziņas pēc izvēles, ķiploku grauzdiņi un rudzu krivkšķi. Etiķetes pēc individuāla dizaina.  ..
21,73€
Modelis: LR20-B
.   Līgo svētkos alus cienītājus ieprieciniet ar 4 alus pudeļu komplektu, kas iepakots kartona kastē. Alus veidu iespējams izvēlēties. Kastei iespējama sietspiedes druka vai pilnkrāsu uzlīme. Alus pudeles iespējams noformēt ar etiķetēm pēc individuāla dizaina.  ..
10,40€
Modelis: L16-B
.   Līgo naktī laika nav daudz. Lai ēdienu baudīšana neaizņem ilgu laiku, iestiprinieties ar mazajiem speķa pīrādziņiem un alu pēc Jūsu izvēles. Komplekts iesaiņots papīra maisiņā. Etiķete pēc individuāla dizaina. Iespējama druka uz maisiņa. Komplektā ir iekļauts speciāls kartona stipri..
5,87€
Modelis: L56-B
.   Lai uzzinātu savu mīļāko vīna garšu, ir jānogaršo visi! Dzirkstoša bērzu sula iepakota koka kastē ar noņemamu vāku. Pudelei etiķete pēc individuāla dizaina. Kastei iespējams gravējums. Kaste noformēta ar dekoratīviem salmiem.      ..
15,07€
Modelis: LS20-B
.   Galdā liktie gardumi norāda uz saimnieka darba sparu, turību un ražas bagātību. Saulgriežos celiet galdā siera rituli, putojošu alu, smeķīgu desu un sāļās ķimeņu standziņas. Gardumu komplektā ietilpst virtuves dēlītis no koka. Gardumi iesaiņoti lina maisiņā ar lodziņu. Etiķetes p..
25,03€
Modelis: L26-A
.   Ekskluzīvas trifeles ar siera garšu un ķimenēm (375g), iesaiņotas dāvanu kastītē, kas noformēta pēc individuāla dizaina ar svētku elementiem.   Cenas: 50 - 20.02 Eur + PVN 100 - 19.58 Eur + PVN 250 - 16.28 Eur + PVN 500 - 15.35 Eur + PVN  ..
16,89€
Modelis: LR12-B
.   Sešas alus pudeles ievietotas elegantā koka kastē, kuru pēc Jāņu svinēšanas varēsiet izmantot instrumentu glabāšanai. Iespējams logo gravējums uz kastes. Alus pudelēm iespējamas individuāla dizaina etiķetes.  ..
25,19€
Modelis: LS17-A
.   Neļaujiet vēderam just izsalkumu! Bagātīgs komplekts ar sāļajām vafelēm, trīs veidu delikatesēm, ogu kečupu, dabīgiem kartupeļu čipsiem un cepumiem vai ķiploku grauzdiņiem pēc Jūsu izvēles. Komplekts iesaiņots koka kastē un dekorēts ar salmiem. Etiķetes pēc individuāla dizaina. I..
27,39€
Modelis: L8-A
.   Trīs cepēja lielākie lepnumi vienuviet – sāļās ķimeņu standziņas un divu veidu cepumi. Cepumu sainīši iepakoti kartona kastē ar lina striķīti. Etiķetes pēc individuāla dizaina.  ..
9,52€
Modelis: L50-C
.   Alus cepumi ar sieru un ķimenēm (500g) kastītē ar lodziņu un personalizētu etiķeti.  ..
5,92€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 267 (Kopā lapu - 23)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.