Izvēlne
Jūsu grozs

Reklāmas konfektes un ledenes

Modelis: 20S016
Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu.Cenā nav iekļauts PVN.   IR iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min., mazās tirāžas pasūtījuma noformēšana, maketēšana un komplektēšana 15.00 EUR + PVN .   Ledenes 3g flowpack iepakojumā ar person..
Modelis: 19S070
Cenā nav iekļauts PVN.   Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu.   Min. pasūtījums: 5 kg. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Ledenes 5g personalizētā iepakojumā.   Garšas: bārbele, citronu,..
Modelis: 22S007
Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu. IR iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min., mazās tirāžas pasūtījuma noformēšana, maketēšana un komplektēšana 15.00 EUR + PVN . Apraksts: LedenesSvars: 3gGaršas: ābolu, mandarīnu.Personalizācijas veids: pilnkrāsu uzlīme pē..
Modelis: 198.3.3
Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu. Min. pasūtījums: 100 kg. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Apraksts: Karamele 6g. Svars netto: 6g. Iepakojuma / kastes izmērs:  Daudzums iepakojumā: 2.5 kg. Min. pasūtījums: 100 kg Derī..
Modelis: N720
Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu. Min. pasūtījums: 10 kg. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Apraksts: Karameles garšas pēc izvēles: LAIMA Bārbele, Piparmētru, Augļu-ogu buķete, Piena karamele ar pildījumu Svars: 5 g. ..
Modelis: 440.0034
Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu ar 1 krāsas druku. Min. pasūtījums: 50 kg. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Pieejamās garšas: augļu mix, zemeņu, apelsīnu, citrona, Cola.   Apraksts: Karamele. Svars: 5g. ..
Modelis: PB.0033
Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu. Min. pasūtījums: 100 kg. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Pieejamās garšas: augļu mix, piparmētru. Apraksts: Karamele. Svars: 3g. Min. pasūtījums: 100 kg. Derīguma termiņš: 12 mēneši..
Modelis: N300
Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu. Min. pasūtījums: 10 kg. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Apraksts: Piena "Gotiņa" ir pilnīgi dabisks produkts bez dažādām pārtikas piedevām. Katra konfekte tiek ietīta ar rokām un tikko gatavotas tās ir ļoti ..
Modelis: 440.0026
Lūdzam ņemt vērā, ka cena ir norādīta par vienu kilogramu ar druku 1 krāsā. Min. pasūtījums: 25 kg. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Aptuv. 250 gab / kg. Apraksts: cieti vārītas karameles. Pieejamās garšas: augļu, piparmētru, ledus. Minimālais pasūtījums: 25 kg./..
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.