Izvēlne
Jūsu grozs

Marmelādes un želejas konfektes

Apelsīna šķēlīte šokolādes glazūrā flowpack iepakojumā
Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S102
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Apelsīna šķēlīte šokolādes glazūrā flowpack iepakojumā.    Personalizācijas veids: druka pēc individuāla dizaina.      ..
Modelis: 20S017
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Krāsaina košļājamā gumija flowpack iepakojumā.   Personalizācijas veids: pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš: 10 darba ..
Modelis: 20S018
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Želejas konfektes flowpack iepakojumā.    Personalizācijas veids: pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš: 10 darba di..
Modelis: 20S012
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Augļu marmelādes konfekte flowpack iepakojumā ar personalizētu uzlīmi.   Personalizācijas veids: pilnkrāsu uzlīme pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes..
Modelis: 19S064
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Augļu marmelādes konfekte flowpack iepakojumā.    Derīguma termiņš: 6 mēn.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu druka pēc individuāla dizaina.   Iep..
Modelis: 19S037
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Želejas konfekte sirds formā. Želejas garša: zemeņu/jogurta. Konfektes svars: 15g. Iepakojuma izmērs: 70 x 70 x 70 mm Personalizācijas veids: pilnkrāsu iepakojums pēc individuālā dizaina...
Modelis: 19S007
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Gumijas konfektes.   Svars: 30 g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu kartiņa pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš: 15 darba dien..
Modelis: 19S004
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Gumijas lācīšu konfektes.   Svars: 30 g.   Personalizācijas veids: Pilnkrāsu kartiņa pēc individuāla dizaina.   Pasūtījuma izpildes termiņš: 15 dar..
Modelis: 318_mini_tetrahedron
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Gumijas lācīšu konfektes. Gumijas konfekšu krāsas: gaiši sarkana, dzeltena, oranža, caurspīdīga, zaļa. Svars: 10g. Iepakojuma izmērs: 60 x 58  mm Minimālais pasūtījuma daudzums: 1750..
Modelis: 318_jelly_gum
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Gumijas lācīšu konfektes. Gumijas konfekšu krāsas: gaiši sarkana, tumši sarkana, dzeltena, oranža, caurspīdīga. Svars: 7g. Iepakojuma izmērs: 84 x 70  mm Minimālais pasūtījuma daudzu..
Modelis: 318_express_jelly
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Gumijas lācīši. Gumijas lācīšu krāsas: gaiši sarkana, tumši sarkana, dzeltena, oranža, caurspīdīga. Svars: 7g. Iepakojuma izmērs: 84 x 70  mm Minimālais pasūtījuma daudzums: 3000 ..
Modelis: 440_0461
Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu. Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Želejas konfekte sirds formā. Želejas garša: persiku. Konfektes svars: 8g. Iepakojuma izmērs: 70 x 40  mm Minimālais ..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 13 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.