Izvēlne
Jūsu grozs

Karamele reklāmas iepakojumā

Modelis: 20S022
Cenā nav iekļauts PVN.   Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu gab.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Svars: 8g   Garšas: augļu.   Minimālais pasūtījuma daudzums: 100 gab.   Personaliz..
0,79€
Modelis: 20S016
Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu.Cenā nav iekļauts PVN.   IR iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min., mazās tirāžas pasūtījuma noformēšana, maketēšana un komplektēšana 15.00 EUR + PVN .   Ledenes 3g flowpack iepakojumā ar person..
15,30€
Modelis: 19S070
Cenā nav iekļauts PVN.   Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu.   Min. pasūtījums: 5 kg. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Ledenes 5g personalizētā iepakojumā.   Garšas: bārbele, citronu,..
22,43€
Modelis: 17S061k
Cenā nav iekļauts PVN.   Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu gab.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Dizaina izstrāde cenā nav iekļauta.   Svars: 5 g   Garšas: apelsīnu   Minimālais p..
0,65€
Modelis: 318_mini_tetrahedron
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Gumijas lācīšu konfektes. Gumijas konfekšu krāsas: gaiši sarkana, dzeltena, oranža, caurspīdīga, zaļa. Svars: 10g. Iepakojuma izmērs: 60 x 58  mm Minimālais pasūtījuma daudzums: 1750..
0,63€
Modelis: 318_jelly_gum
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Gumijas lācīšu konfektes. Gumijas konfekšu krāsas: gaiši sarkana, tumši sarkana, dzeltena, oranža, caurspīdīga. Svars: 7g. Iepakojuma izmērs: 84 x 70  mm Minimālais pasūtījuma daudzu..
0,49€
Modelis: 318_express_jelly
Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Gumijas lācīši. Gumijas lācīšu krāsas: gaiši sarkana, tumši sarkana, dzeltena, oranža, caurspīdīga. Svars: 7g. Iepakojuma izmērs: 84 x 70  mm Minimālais pasūtījuma daudzums: 3000 ..
0,44€
Modelis: 440_0461
Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu. Cenā nav iekļauts PVN. Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Želejas konfekte sirds formā. Želejas garša: persiku. Konfektes svars: 8g. Iepakojuma izmērs: 70 x 40  mm Minimālais ..
16,43€
Modelis: 22S007
Lūdzam ņemt vērā, ka cenas ir norādītas par vienu kilogramu. IR iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min., mazās tirāžas pasūtījuma noformēšana, maketēšana un komplektēšana 15.00 EUR + PVN . Apraksts: LedenesSvars: 3gGaršas: ābolu, mandarīnu.Personalizācijas veids: pilnkrāsu uzlīme pē..
13,17€
Modelis: N405
Karamele uz kociņa caurspīdīgā iepakojumā ar individuāla dizaina uzlīmi. Karameli uz kociņa iespējams iepakot caurspīdīgā maisiņā (par to jautāt atsevišķi). Svars 8 g. Uzlīmes diametrs 28mm Minimālais pasūtījums 100 gab...
0,38€
Zīmols: Eiropa Modelis: LV_karameles_150
Mājas karameles. Roku darbs! Svars: 150g Garšas: riekstu, ķiršu, apelsīnu, zemeņu, banānu, upeņu, šokolādes, cidoniju, persiku, citronu, colas, asorti. Pēc pieprasījuma arī: mohito, plūmju, bārbeles, bumbieru, aprikožu, ābolu, melleņu dzērveņu, aveņu un piparmētru garšas. Pasūtījuma izpildes..
3,76€
Zīmols: Eiropa Modelis: LV_karameles_75
Mājas karameles. Roku darbs! Svars: 75g Garšas: riekstu, ķiršu, apelsīnu, zemeņu, banānu, upeņu, šokolādes, cidoniju, persiku, citronu, colas, asorti. Pēc pieprasījuma arī: mohito, plūmju, bārbeles, bumbieru, aprikožu, ābolu, melleņu dzērveņu, aveņu un piparmētru garšas. Pasūtījuma i..
2,57€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 21 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.