Izvēlne
Jūsu grozs

DZĒRVEŅU TĒJA 100 g

DZĒRVEŅU TĒJA 100 g

Apraksts: Dzērvenes miza un zemmizas slānis satur bioloģiski aktīvu vielu antociānu. Tā ir viela, ko augs izstrādā pats savas ogas aizsardzībai pret nelabvēlīgu ārējās vides iedarbību, piemēram, UV stariem, vīrusiem, baktērijām, sēnītēm. Un, izrādās, šī viela lieliski noder arī cilvēka veselības uzturēšanā. Tā, piemēram, ir pierādīts, ka antociāns kavē baktērijas E.coli pieķeršanos urīnceļu gļotādas sieniņai. Tādējādi dzērveņu ogas vai ogu ekstrakts labvēlīgi ietekmē urīnceļu sistēmu. Ir pētījumi par antociānu iedarbību uz vīrusiem un vēža šūnām. Pierādīts, ka antociāniem ir pretvīrusu iedarbība un tie spēj samazināt bojāto šūnu jeb, citiem vārdiem, vēža šūnu nekontrolētu augšanu.
Svars netto: 100 g.
Iepakojuma / kastes izmērs: cm.
Daudzums iepakojumā: kg.
Min. pasūtījums: 50 gab.
Derīguma termiņš: mēneši.
Pasūtījuma izpildes termiņš – 2 nedēļas.
Personalizācijas veids: uzlīme pēc individuāla dizaina.

Atslēgvārdi: dzērveņu , tēja , 100 , g , dzervenu , teja , lv128-48 , latvija , 1. , tējas , 1 , tejas , un , kafija , dāvanu , iepakojumā , davanu , iepakojuma
DZĒRVEŅU TĒJA 100 g
  • Modelis: LV128-48
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 50.
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.