Izvēlne
Jūsu grozs
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.

INFORMĀCIJAI! VISI LĪGO NODOŠANAS DATUMI 2021.GADAM IR NOREZERVĒTI! SĀKOT AR 1.JŪNIJU LĪGO PASŪTĪJUMI VAIRS NETIEK PIEŅEMTI. Ir atvērta pieteikšanās 2021.gada Ziemassvētku dāvanu nodošanas datumiem!

Līgo dāvanas LP26-A

Līgo dāvanas LP26-A

 

Līgo dāvanu komplekts. Kartona kastīte pildīta ar divām alus pudelēm (pēc izvēles gaišais vai tumšais), siera cepumiem, piknika cepumiem, cepumiem “sāļie kliņģerīši”, sāļajiem mandeļriekstiem, basturmu un koka dēlīti. Dēlīša izmērs: 22x12x1,2cm. Produkti noformēti ar etiķetēm pēc individuāla dizaina. Par papildus samaksu iespējams kastes vāku personalizēt ar uzlīmi, koka dēlīti ar gravējumu.

 

Cena ir atjaunota: 04/2020

Atslēgvārdi: līgo , dāvanas , lp26-a , ligo , davanas , pēdējā , brīža , pedeja , briza
Līgo dāvanas LP26-A
22,98€
25 vai vairāk 25,29€
50 vai vairāk 24,50€
100 vai vairāk 23,60€
250 vai vairāk 22,98€
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 25.

Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Līgo pasūtījumus izvieto līdz 15.05. Lai nodrošinātu pārtikas preču svaigumu, dāvanu pakošana notiek tieši pirms nodošanas. Nodošanas datumu pieejamība ir atkarīga no ražošanas plāna uz konkrēto brīdi. Neatlieciet lēmuma pieņemšanu uz pēdējo brīdi un saņemiet savu pasūtījumu laicīgi!

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.