Izvēlne
Jūsu grozs
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.

INFORMĀCIJAI! VISI LĪGO NODOŠANAS DATUMI 2021.GADAM IR NOREZERVĒTI! SĀKOT AR 1.JŪNIJU LĪGO PASŪTĪJUMI VAIRS NETIEK PIEŅEMTI. Ir atvērta pieteikšanās 2021.gada Ziemassvētku dāvanu nodošanas datumiem!

Līgo dāvanas LQ33-A

Līgo dāvanas LQ33-A

 

Cik bagātīgs ir Jūsu Līgo dienas cienasts, ko celsies galdā svētkos? Lielā māla bļoda pildīta ar ķiploku grauzdiņiem, kraukšķīgām siera bumbiņām, siera standziņām, siera cepumiem, desiņām, šokolādi ar siera garšu, spinātu cepumiem, biešu cepumiem. Komplektam iekļauta pilnkrāsu drukas apsveikumu kartiņa, kura ir piestiprināta pie dāvanu groza. Iespējama druka uz bļodas, etiķetes pēc individuāla dizaina.

 

Cena ir atjaunota: 04/2019

Atslēgvārdi: līgo , dāvanas , lq33-a , ligo , davanas , pēdējā , brīža , pedeja , briza
Līgo dāvanas LQ33-A
48,35€
25 vai vairāk 50,58€
50 vai vairāk 48,90€
100 vai vairāk 48,35€
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 25.

Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Līgo pasūtījumus izvieto līdz 15.05. Lai nodrošinātu pārtikas preču svaigumu, dāvanu pakošana notiek tieši pirms nodošanas. Nodošanas datumu pieejamība ir atkarīga no ražošanas plāna uz konkrēto brīdi. Neatlieciet lēmuma pieņemšanu uz pēdējo brīdi un saņemiet savu pasūtījumu laicīgi!

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.