Izvēlne
Jūsu grozs

Modelis: Z91-B
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai svētku prieks iemirdzas ikviena bērna acīs! Sniedziet šo prieku ar lielu kasti, kas piepildīta ar konfekšu izlasi pēc Jūsu izvēles. Kastei ir striķa rokturis ērtākai pārnēsāšanai. Kopējais saldumu svars 1000 g. Iespē..
13,05€
Modelis: Z27-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lācītis ķepainītis pirms ziemas miega skaitīja savus medus krājumus. Secinājis, ka medus pietiks līdz pavasarim, lācis devās kārtot migu. Nobaudiet lāča kārumu dažādos veidus – ziedu medus, med..
18,20€
Modelis: Z99-C
Un ko Jūs vēlētos atrast zem eglītes? Pārsteidziet dāvanu saņēmēju ar kraukšķīgu piparkūku sveicienu vai Jūsu izvēlētu saldumu izlasi. Kartona podiņš noformēts ar dekoratīvu eglītes mantiņu no filca. Podiņa izmērs:10x10.5cm. Piparkūku svars 250 g. ..
7,89€
Modelis: Z187-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Kas slēpjas aiz zeltainā iesaiņojuma? Ļaujiet vaļu fantāzijai un zeltainā folijā iesaiņojiet dekoratīvas egļu bumbas, kas piepildītas ar saldumiem pēc Jūsu izvēles. Bumbas iespējams personalizēt ar kartiņu pēc individuāla diz..
9,45€
Modelis: Z5-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Dekoratīva egļu bumba, kas piepildīta ar sulīgām sukādēm (150g). Bumba dekorēta ar lentīti. Diametrs: 8 cm.    ..
6,85€
Modelis: Z142-C
Šīs dāvanas smaržu sajutīsiet jau pa gabalu! VIP klases piparmētru tēja, iesaiņota lina maisiņā un Latvijā ražota porcelāna krūze ar adījuma dizainu. Iesaiņojums: koka kaste ar dekoratīviem salmiem. Iespējams gravējums.   Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma ..
24,95€
Modelis: Z89-B
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Aizveriet acis un mirkli paguliet ziedošā pļavā. Vai jūtiet tās smaržu? Vai dzirdiet bites? Ļaujieties ziedošās pļavas sajūtai arī ziemā un baudiet pļavas ziedu tējas, kurām pievienojiet karotīti salda ievārījuma (burciņā 125ml). I..
19,20€
Modelis: Z94-B
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Vai esat skaitījuši, cik piparkūku Ziemassvētku laikā apēdat? Šo skaitu pavisam nojauks lielā kārba ar kraukšķīgām un smaržīgām piparkūkām. Metāla kārba aplīmēta ar etiķetēm pēc individuāla dizaina. Piparkūku svars 400 g. ..
11,39€
Modelis: Z5-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Lai šī ir mīļākā egļu mantiņa! Dekoratīva egļu bumba ar košām un krāsainām šokolādes konfektēm. Bumba rotāta ar lentīti un kartiņu pēc individuāla dizaina. Diametrs: 10 cm...
8,25€
Modelis: Z117-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Pūkainais ķepainītis ilgi slēpās savā mājiņā. Vai zināt, kāpēc? Tāpēc, ka mājiņa bija pilna ar saldām konfektēm. Dāvanu komplekts ar mīkstu rotaļlietu un konfektēm pēc Jūsu izvēles. Rotaļlietas pieejamas ar dažādiem izmēriem ..
9,98€
Modelis: LV149-0068
Apraksts: Žāvēti augļi, piena šokolādē (cukurs, kakao sviests, pilnpiena pulveris, kakao masa, sojas lecitīns, dabīgā vaniļa), baltajā šokolādē (cukurs, kakao sviests, pilnpiena pulveris, sojas lecitīns, dabīgā vaniļa). Svars netto: 100 g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: k..
3,80€
Modelis: LV140-BD-17
Apraksts: Mandeles tumšajā šokolādē. Svars netto: 100 g. Iepakojuma / kastes izmērs: cm. Daudzums iepakojumā: kg. Min. pasūtījums: 50 gab. Derīguma termiņš: 12 mēneši. Pasūtījuma izpildes termiņš – 2 nedēļas. Personalizācijas veids:..
1,29€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 25 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.