Konfidencialitāte

Jūsu privātums mums ir svarīgs. PRO-BALTIC politika ievēro jūsu privātumu attiecībā uz jebkādu informāciju, ko mēs varam savākt no Jums visā mūsu mājas lapā un citas vietnes mums pieder un darbojas.

Mēs lūdzam personisku informāciju, kad tas patiešām ir nepieciešams, lai sniegtu pakalpojumu. Mēs to savācam ar taisnīgiem un likumīgiem līdzekļiem, ar Jūsu zināšanu un piekrišanu. Mēs arī informējam, kāpēc mēs to apkopojam un kā tas tiks izmantots.

Mēs glabājam savākto informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu jūs ar pieprasīto pakalpojumu. Tos datus ko glabājam, mēs aizsargāsim komerciāli pieņemamos līdzekļos, lai novērstu zaudējumus un zādzības, kā arī nesankcionētu piekļuvi, izpaušanu, kopēšanu, izmantošanu vai pārveidošanu.

Mēs nedodam nekādu personiski identificējošu informāciju publiski vai ar trešajām personām, izņemot gadījumus, kad to pieprasa likums.

Mūsu vietnē var būt saites uz ārējām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekontrolējam šo vietņu saturu un praksi, un mēs nevaram būt atbildīgi par viņu attiecīgajām privātuma politikām.

Jūs varat atteikties sniegt mums savu personisko informāciju, saprotot, ka mēs nevarēsim sniegt jums dažus no jūsu vēlamajiem pakalpojumiem.

Jūsu turpmākā mūsu vietnes izmantošana tiks uzskatīta par mūsu privātuma un personiskās informācijas prakses pieņemšanu. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, kā mēs apstrādājam lietotāja datus un personisko informāciju, nevilcinieties sazināties ar mums.

Šī politika ir spēkā no 2020. gada 22. novembra.