Izvēlne
Jūsu grozs

Dāvanu komplekti

Modelis: ZY42-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sajūtiet vecmāmiņas mīļumu katrā valdziņā! Vīna un piparkūku komplekts. Vīnam adīts kažociņš, piparkūku iepakojumam – čehols pēc individuāla dizaina. Adījumam iespējams piešūt birku ar logotipu. Komple..
34,05€
Modelis: ZS24-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai ikviens kafijas dzeršanas mirklis ir īpašs! Pārsteigumu kaste, kurā paslēpies sintētiskais putukrējums, metāla trauks 150 ml ar beramu kanēli, 2 maisiņi ar šokolādes gabaliņiem un krāsainām granulām, fo..
21,95€
Modelis: ZS40-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Baudiet nebeidzamo svētku sajūtu! Zelta pārslas (24k), iesaiņotas dekoratīvā burciņā. Burciņa noformēta ar etiķeti pēc individuāla dizaina.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmu..
10,45€
Modelis: ZS38-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Grezns svētku komplekts, kurā ietilpst dzirkstošais vīns pēc Jūsu izvēles, kokteiļu ķirsīši un zelta (24k) pārslas. Komplekts iesaiņots baltā dāvanu kastē. Etiķetes pēc individuāla dizaina. &nbs..
76,40€
Modelis: ZY59-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Pakojot dāvanas, rūķītis nav skopojies. Apskatieties, kādus labumus tas Jums sapakojis! Dāvanu kaste, piepildīta ar četru veidu cepumiem un divu veidu tējām pēc Jūsu izvēles (1700g). Gardumus iespējams komplekt..
17,55€
Modelis: ZY2-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Jūra noglāstījusi katru dzintara gabaliņu. Tēja katru gabaliņu izkausēs. Baudiet tēju vai kafiju, kurai pievienoti dzintara cukurgraudiņi. Dzintara cukurs iepakots stikla burciņā. Komplektā ietilpst divas tējas..
12,05€
Modelis: 17S065
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Gardais vezums pildīts ar Abavas sidru, piparkūkām 200 gr., krāsainajām mandeļu dražejām 150 gr., upeņu pastilām 100 gr., aveņu želejas gabaliņiem šokolādē 200 gr, riekstiem ar čili piparu šokolādē 200 gr. ..
48,29€
Modelis: Z51-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Īpašai kafijas pauzei. Pārvērtiet kafijas pauzi par notikumu! Maltā kafija (500g), Rīgas Melnais balzams un gards kēkss sagādās prieka pilnu atpūtas brīdi. Komplektā metāla karotīte ērtai kafijas dozēšanai, kā ..
32,95€
Modelis: ZY23-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Salatēvs jūdza bērīti kamanās, lai paspētu piegādāt dāvanas laikā. Vai savu saņēmāt laikā? Dekoratīvas koka kamaniņas ar piparkūku vezumu, iesaiņotu lina maisiņā, vīnu un virtuves dēlīti no koka. Komplekts ..
34,87€
Modelis: ZP20-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Kafijas 250 g dāvanu komplekts ar karoti/knaģi. Komplekts eleganti iepakots kartona kastītē ar lodziņu un dekoratīvajiem salmiem.   Personalizācija: Logo druka uz maisiņa vi..
10,99€
Modelis: ZY43-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Salatēvs paklausīgākajiem un čaklākajiem draugiem nosūtīja furgonu ar gardumiem! Katram savu! Kartona kaste kravas auto formā, kas piepildīta ar piparkūkām un vīnu pēc Jūsu izvēles. Kastē iespējams iev..
16,48€
Modelis: Z95-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Gardumu nevar būt par daudz! Koka lāde, kas piepildīta ar divu veidu šokolādes dražejām, riekstiem, sulīgām sukādēm un Ziemassvētku kēksu. Viss rotāts ar dekoratīvajiem salmiem. Iespējams gravējums uz kastes un..
28,55€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 51 (Kopā lapu - 5)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.