Izvēlne
Jūsu grozs

Piparkūkas

Ziemassvētku dāvanas 21S103
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S103
Metāla kastīte pildīta ar kraukšķīgām un smaržīgām piparkūkām. Personalizācija: druka uz kastes vāka, uzlīme apkārt kastītei pēc individuāla dizaina.   Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā...
14,34€
Modelis: ZP4-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Lielā piparkūka ar logo druku (roku darbs). Ražots Latvijā.   Logo druka ar pārtikas krāsām Ǿ 100 mm. Caurspīdīgais maisiņš ar 20 mm lentīti ir iekļauts cenā. Izmērs..
4,74€
Modelis: ZQ41-A
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Ziemassvētku laiks nav iedomājams bez piparkūku smaržas - katru gadu gan lielie, gan mazie rosās pa virtuvi, lai pagatavotu kraukšķīgo un gardo svētku našķi. Tieši piparkūku ce..
13,00€
Modelis: ZQ40-A
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Parādi savu sirds siltumu ar lielu piparkūkas sirdi, kas rotāta ar dzērvenēm. XXL liela piparkūka sirds formā ar bezē cepumu un dzērveņu dekorējumu. Izmērs 30 cm+. Iepakota kar..
11,15€
Modelis: ZQ36-B
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Atver savu pārsteiguma paciņu un kraukšķini kraukšķīgas piparkūkas. Piparkūkas 500 g individuāla dizaina kastītē.   Cena ir atjaunota: 07/2021..
15,71€
Modelis: ZQ26-B
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Neticas, bet jau pavisam drīz un pirmā Advente būs klāt, kas nozīme, ka iesāksies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Latvijā mums Ziemassvētki un piparkūkas ir sinonīmi. Sviesta pi..
9,11€
Modelis: ZQ26-A
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Šie kraukšķīgie cepumi būs lielisks gardums ikvienā Ziemassvētku vai Jaunā gada galdā. Sviesta piparkūkas, dekorētas ar šokolādi, lazdu riekstiem un dzērveņu sukādēm 500gr. Ies..
17,15€
Modelis: ZQ14-A
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Uzcep savu savu elku, uzcep savu sapņu vīriņu ar gardu glazūru. Piparkūkas figūriņas Sviesta piparkūkas ar glazūru/ kastītē - Sirsniņa (60g), Zaķītis (40g), Cilvēciņš (60g..
5,99€
Modelis: ZR27-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piparkūkas, kas ļaus noreibt no garšu daudzveidības. Izvēlies, kura piparkūka Tev labāk garšo – rudzu piparkūka, piparkūka ar medu un marcipānu, bezē cepums ar brūklenēm, plānās piparkūkas vai šokolādes piparkū..
10,43€
Modelis: ZR10-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Izrotā piparkūku pēc savām sajūtām un ieskatiem. Glazūrai izmanto dzeltenu, baltu vai zaļu krāsu. Piparkūkas sirds formā, iesaiņotas kartona kastītē. Kastītei iespējama druka.   Izp..
7,77€
Modelis: ZR11-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Paņemam piparkūkas sirsniņu, atveram mandarīnu mērces burciņu un ēdam to visu kopā. Šis saldais duets iesaiņots kastītē. Iespējams individuāla dizaina čehols.   Izpildes termiņš:&nb..
10,15€
Modelis: ZR6-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Iepriecini sev tuvu un mīļu draugu ar šo nelielo, saldo dāvaniņu piparkūku šokolādē. Iespējams izvēlēties šokolādes eglīti vai bumbu. Iesaiņota caurspīdīgā maisiņā, pie kura iespējams piestipri..
4,44€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 36 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.