Izvēlne
Jūsu grozs

Piparkūkas

Modelis: ZY42-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sajūtiet vecmāmiņas mīļumu katrā valdziņā! Vīna un piparkūku komplekts. Vīnam adīts kažociņš, piparkūku iepakojumam – čehols pēc individuāla dizaina. Adījumam iespējams piešūt birku ar logotipu. Komple..
34,05€
Modelis: Z79-A
Lai piparkūkas pietiek visam svētku laikam! Lielā metāla kārba ar lodziņu, piepildīta ar kraukšķīgām, plānajām piparkūkām. Kārbas izmērs: 21.5x5.5cm. Etiķete pēc individuāla dizaina...
13,74€
Modelis: ZY57-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sniegbaltīte sasaiņoja pārsteigumus saviem rūķīšiem. Kas ir Jūsu sainītī? Metāla kārba ar čeholu pēc individuāla dizaina. Kārbā iespējams ievietot gardumus pēc Jūsu izvēles, piemēram, piparkūkas, konfektes, dra..
6,55€
Modelis: ZS62-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Katra kraukšķīgā skaņa ir svētku dziesma - lai šis koris nepārstāj dziedāt! Lielā kaste ar piparkūkām. Piparkūkas iespējams rotāt ar krāsainu glazūru. Kartona kastei dekoratīvs koka dizains. Iespējama ..
12,60€
Modelis: ZY39-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Iespējams, šis būs gardākais Adventes laiks! Adventes vainags, izgatavots no piparkūkām (1000g). Komplektā ietilpst baltā šokolāde vainaga dekorēšanai, kā arī 4 tējas svecītes. Iepakojums: kartona kaste. Iespēj..
11,99€
Modelis: ZS60-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Greznojiet eglīti ar kraukšķīgiem rotājumiem! Piparkūku rotājumu komplekts, iesaiņots kartona kastītē. Komplektā rotājumu lentītes 6 piparkūkām. Kastītei druka pēc individuāla dizaina.   Izpi..
9,30€
Modelis: ZY17-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piemeklējiet sev vēlamo koka cibiņas izmēru un sagādājiet kārumus ikvienam gardēdim. Pieejami dažādi gardumu veidi (attēlā piparkūku cepumi). Iespējams gravējums. Cenas svaram 300g. &nbs..
4,35€
Modelis: ZR4-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piparkūku sainis, iepakots kartona kastē. Piparkūkas gatavotas pēc individuālas formas. Piparkūkas iesaiņotas kastē, uz kuras iespējama individuāla druka.   Izpildes termiņš: I..
9,30€
Modelis: ZY36-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai vēders priecājas un sirds līksmo! Kārumu komplekts, kurā ietilpst piparkūkas (250g), tēja (80g) un sukādes (200g) pēc Jūsu izvēles. Viss iesaiņots kartona kastītē. Iespējamas etiķetes un kartiņa pēc ind..
10,95€
Modelis: ZY34-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Nekas tā nepriecē svētku laikā kā piparkūku smarža un garša! Dāviniet šo prieku! Smaržīgu piparkūku iepakojums (500g), iesaiņots kartona kastē. Kasti iespējams noformēt ar lentīti un kartiņu pēc individuāla diz..
5,45€
Modelis: ZR4-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Tieši smaržīgās un kraukšķīgās piparkūkas ir tās, kuras rada mums svētku noskaņojumu! Iesaiņotas kartona kastītē ar individuāla dizaina etiķeti. Kastīte uzlikta uz mini koka paletes un apsieta ar lina ..
6,58€
Modelis: ZY22-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Kas tur tā smaržo? Dāvanu maiss ar smaržīgām piparkūkām. Piparkūkas iepakotas lina maisiņā ar savelkamu aukliņu. Maisiņa izmērs: 21x25cm. Iespējams izšuvums uz maisiņa.    ..
7,92€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 47 (Kopā lapu - 4)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.