Izvēlne
Jūsu grozs

Cepumi kastītē

Modelis: 19S044
Cenā nav iekļauts PVN.  Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Cepumi kartona kastītē ar lodziņu. Kastītei iespējama kartiņa vai etiķete pēc individuāla dizaina. Pasūtījuma izpildes termiņš: 10-15 darba dienas. Cena ..
Modelis: 20S011
Cenā nav iekļauts PVN.  Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Piparkūku cepumi ar šokolādes glazūru un valriekstiem. Kastei vāks pēc individuāla dizaina. Pasūtījuma izpildes termiņš: 20 darba dienas. Cena ir atjauno..
Modelis: ZR27-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piparkūkas, kas ļaus noreibt no garšu daudzveidības. Izvēlies, kura piparkūka Tev labāk garšo – rudzu piparkūka, piparkūka ar medu un marcipānu, bezē cepums ar brūklenēm, plānās piparkūkas vai šokolādes piparkū..
Modelis: ZS10-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai svētki paietu saldās noskaņās, vāverīte kuplastīte sarūpēja Jums saldus ziemas krājumus. Izvēlieties savu riekstiņu un atklājiet, kāds būs Jūsu nākamais gads! Koka kaste ar saldiem riekstiņiem. Rieksti ..
Modelis: Z115-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Atrisiniet uzdevumu, kurā jānoskaidro, cik cepumu veidi paslēpušies kastītē! Kad atrisinājums būs rasts, noskaidrojiet, kurš ir garšīgākais cepumu veids! Koka kastīte ar cepumu izlasi. Kastes diametrs: 20cm. Ie..
Modelis: ZY86-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sagādājiet zelta vērtus mirkļus! Cilindra formas kastīte zelta krāsā, piepildīta ar gardumiem pēc Jūsu izvēles, piemēram, piparkūkām, kas rotātas ar zelta krāsas pērlītēm. Papildus iespējams pievienot dekor..
Modelis: Z89-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Viesulis sapūta kanēļa putekļus lielās kupenās. Čaklie rūķi izcepa gardus cepumus, ko apbēra ar smaržīgajiem putekļiem. Cepumi tika salikti kastītē nosnausties, lai Jūs tos varētu uzmodināt. Kanēļa cepumi, iesa..
Modelis: ZY82-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Dažreiz neliels papildinājums rada perfektu kombināciju. Izgaršojiet šo savienojumu ekskluzīvās, ar šokolādes glazūru un valriekstiem papildinātās piparkūkās! Smalkās piparkūkas iesaiņotas metāla kārbā. Iespēja..
Modelis: ZY82-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Svētki nav iedomājami bez piparkūkām. Bet vēl neaizstājamāks kārums ir ekskluzīvās piparkūkas – pārklātas ar šokolādi un rotātas ar valriekstu brošu. Iesaiņojums: metāla kaste. Iespējams gravējums vai etiķete p..
Modelis: Z3-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Vislielākajiem kārumniekiem vislielākā kaste pilna ar saldummīļu iecienītajiem cepumiem. Kārbiņā 12 gab. Kastīte noformēta ar lentīti un kartiņu pēc individuāla dizaina.  ..
Modelis: Z3-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Krāsaini macaroon cepumi, iesaiņoti koka kārbiņā ar lodziņu. Kārbiņā 6 gab. Kastīte noformēta ar lentīti un kartiņu pēc individuāla dizaina.  ..
Modelis: ZY57-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sniegbaltīte sasaiņoja pārsteigumus saviem rūķīšiem. Kas ir Jūsu sainītī? Metāla kārba ar čeholu pēc individuāla dizaina. Kārbā iespējams ievietot gardumus pēc Jūsu izvēles, piemēram, piparkūkas, konfektes, dra..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 18 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.