Izvēlne
Jūsu grozs

Cepumi kastītē

Modelis: ZY57-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Sniegbaltīte sasaiņoja pārsteigumus saviem rūķīšiem. Kas ir Jūsu sainītī? Metāla kārba ar čeholu pēc individuāla dizaina. Kārbā iespējams ievietot gardumus pēc Jūsu izvēles, piemēram, piparkūkas, konfektes, dra..
6,55€
Zīmols: Latvija Modelis: LV117-3
Aveņu austiņas 180 g Meža svaigumu sasmēlušās sārtvaidzes avenes papildina „Lāču" jauno cepumu garšu. Tās ir draiskās „Aveņu austiņas", cepumi sirsnīgam našķošanās priekam. Iepriecini savas ģimenes mazos kārumniekus! Kopā ar tēju, pienu vai spirdzinošu sulas glāzi garšos lieliski...
1,51€
Modelis: 19S044
Cenā nav iekļauts PVN.  Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Cepumi kartona kastītē ar lodziņu. Kastītei iespējama kartiņa vai etiķete pēc individuāla dizaina. Pasūtījuma izpildes termiņš: 10-15 darba dienas. Cena ..
2,85€
Zīmols: Latvija Modelis: N108
Dažādu garšu  cepumi svētku sajūtai. Iepakoti metāla kārbā Ø 16 cm x 7 cm. Dizains pēc Jūsu izvēles. Cepumu svars 300-400 g, atkarībā no cepumu veida. Cepumus var atlasīt http://saldaismirklis.lv/cepumi_un_kukas/cepumu_izlase  50-149  - 4,25+PVN 150-249 - 4.19+PVN..
9,08€
Zīmols: Latvija Modelis: PB_317
Latvijā ražotie cepumi lina maisiņā 350 g. BAGĀTĪGIE SĒKLU TRIJSTŪRĪŠI  ĶIRBJU SĒKLU TRIJSTŪRĪŠI  MANDEĻU TRIJSTŪRU CEPUMIŅI AR MEDU  MANDEĻU TRIJSTŪRU CEPUMIŅI AR ŠOKOLĀDI  VALRI..
6,92€
Modelis: Z3-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Vislielākajiem kārumniekiem vislielākā kaste pilna ar saldummīļu iecienītajiem cepumiem. Kārbiņā 12 gab. Kastīte noformēta ar lentīti un kartiņu pēc individuāla dizaina.  ..
20,39€
Zīmols: Latvija Modelis: N110
Gardi Lāču cepumiņi sagādās prieku ikvienam. Noformēti orģinālā kartona kārbiņā. 500-600 g. atkarībā no izvēletiem cepumiem. Cena var mainīties atkarībā no izvēletiem cepumiem.  Pēc izvēles:  CEPUMI AUZU PĀRSLU AR ĀBOLIEM 180G  CE..
7,47€
Modelis: Z115-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Atrisiniet uzdevumu, kurā jānoskaidro, cik cepumu veidi paslēpušies kastītē! Kad atrisinājums būs rasts, noskaidrojiet, kurš ir garšīgākais cepumu veids! Koka kastīte ar cepumu izlasi. Kastes diametrs: 20cm. Ie..
10,40€
Modelis: ZS10-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai svētki paietu saldās noskaņās, vāverīte kuplastīte sarūpēja Jums saldus ziemas krājumus. Izvēlieties savu riekstiņu un atklājiet, kāds būs Jūsu nākamais gads! Koka kaste ar saldiem riekstiņiem. Rieksti ..
10,95€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 22 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.