Izvēlne
Jūsu grozs

Cepumi un kūkas

Ziemassvētku dāvanas 21S103
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S103
Metāla kastīte pildīta ar kraukšķīgām un smaržīgām piparkūkām. Personalizācija: druka uz kastes vāka, uzlīme apkārt kastītei pēc individuāla dizaina.   Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā...
14,34€
Modelis: 1201_0942
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Medus cepums olas formā ar logo druku.   Logo druka ar pārtikas krāsām 10x11cm.    Svars: ap 78-82g.   Derīguma termiņš: 2 mēn.   ..
3,35€
Modelis: 20S011
Cenā nav iekļauts PVN.  Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Piparkūku cepumi ar šokolādes glazūru un valriekstiem. Kastei vāks pēc individuāla dizaina. Pasūtījuma izpildes termiņš: 20 darba dienas. Cena ir atjauno..
21,05€
Modelis: ZP4-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Lielā piparkūka ar logo druku (roku darbs). Ražots Latvijā.   Logo druka ar pārtikas krāsām Ǿ 100 mm. Caurspīdīgais maisiņš ar 20 mm lentīti ir iekļauts cenā. Izmērs..
4,74€
Modelis: ZR27-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piparkūkas, kas ļaus noreibt no garšu daudzveidības. Izvēlies, kura piparkūka Tev labāk garšo – rudzu piparkūka, piparkūka ar medu un marcipānu, bezē cepums ar brūklenēm, plānās piparkūkas vai šokolādes piparkū..
10,43€
Modelis: 17S084
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piparkūkas ar šokolādes dražējām iepakotas caurspīdīgā tūtē. Pie maisiņa piestiprināta personalizēta kartiņa.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Ziemassvētku pasūtījumus izvieto ..
8,38€
Modelis: 17S081
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piparkūkas 300 g. iesaiņotas kartona trauciņā, pie vāciņa piestiprinātas aromātiskās kanēļa standziņas.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Ziemassvētku pasūtījumus izvieto ..
5,99€
Modelis: ZS65-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai kraukšķīgā skaņa piepilda Jūsu svētkus! Smaržīgas piparkūkas, iesaiņotas caurspīdīgā maisiņā. Maisiņš dekorēts ar lentīti un kartiņu pēc individuāla dizaina.   Izpildes termiņš: Informēja..
3,76€
Modelis: ZS64-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Veselīgs, uz mēles kūstošs kārums, kas gatavots no Latvijā audzētām ogām. Pastilas ir pieejamas ar dažādām garšām. Iesaiņotas caurspīdīgā maisiņā. Etiķete pēc individuāla dizaina.   Izpildes ..
3,63€
Modelis: ZY82-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Dažreiz neliels papildinājums rada perfektu kombināciju. Izgaršojiet šo savienojumu ekskluzīvās, ar šokolādes glazūru un valriekstiem papildinātās piparkūkās! Smalkās piparkūkas iesaiņotas metāla kārbā. Iespēja..
22,37€
Modelis: Z3-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Krāsaini macaroon cepumi, iesaiņoti koka kārbiņā ar lodziņu. Kārbiņā 6 gab. Kastīte noformēta ar lentīti un kartiņu pēc individuāla dizaina.  ..
12,47€
Modelis: 16Y044
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Caurspīdīgs maisiņš ar CMYK (pilnkrāsu) kartiņu 5x5 cm un lentīti.  Minimālais pasūtījuma daudzums 25 gab.   Cenas: 25 – 3.69 € + PVN 100 –&n..
4,42€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 17 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.