Izvēlne
Jūsu grozs

Cepumi un kūkas

Ziemassvētku dāvanas 21S103
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Modelis: 21S103
Metāla kastīte pildīta ar kraukšķīgām un smaržīgām piparkūkām. Personalizācija: druka uz kastes vāka, uzlīme apkārt kastītei pēc individuāla dizaina.   Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā...
14,34€
Modelis: 1201_0942
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Medus cepums olas formā ar logo druku.   Logo druka ar pārtikas krāsām 10x11cm.    Svars: ap 78-82g.   Derīguma termiņš: 2 mēn.   ..
3,35€
Modelis: 20S011
Cenā nav iekļauts PVN.  Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā. Piparkūku cepumi ar šokolādes glazūru un valriekstiem. Kastei vāks pēc individuāla dizaina. Pasūtījuma izpildes termiņš: 20 darba dienas. Cena ir atjauno..
21,05€
Modelis: 20S008
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Piparkūku cepumi ar balto šokolādi un logo druku (roku darbs). Ražots Latvijā.   Logo druka ar pārtikas krāsām Ø32 mm. Cepuma pakošana caurspīdīgā maisiņā + 0.04 E..
0,33€
Modelis: 20S002
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Mini cepumi ar logo druku (roku darbs). Ražots Latvijā.   Logo druka ar pārtikas krāsām 28x28 mm. Cepuma pakošana caurspīdīgā maisiņā + 0.04 EUR + PVN.   Izmērs..
0,24€
Modelis: 20S003
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Apaļas formas smilšu cepumi ar šokolādi ar logo druku (roku darbs). Ražots Latvijā.   Logo druka ar pārtikas krāsām Ǿ 50 mm. Caurspīdīgais maisiņš ir iekļauts cenā. ..
0,95€
Modelis: ZP4-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Nav iespējams pasūtīt mazāku daudzumu par norādīto min.   Lielā piparkūka ar logo druku (roku darbs). Ražots Latvijā.   Logo druka ar pārtikas krāsām Ǿ 100 mm. Caurspīdīgais maisiņš ar 20 mm lentīti ir iekļauts cenā. Izmērs..
4,74€
Modelis: ZR27-A
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piparkūkas, kas ļaus noreibt no garšu daudzveidības. Izvēlies, kura piparkūka Tev labāk garšo – rudzu piparkūka, piparkūka ar medu un marcipānu, bezē cepums ar brūklenēm, plānās piparkūkas vai šokolādes piparkū..
10,43€
Modelis: 17S084
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piparkūkas ar šokolādes dražējām iepakotas caurspīdīgā tūtē. Pie maisiņa piestiprināta personalizēta kartiņa.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Ziemassvētku pasūtījumus izvieto ..
8,38€
Modelis: 17S081
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piparkūkas 300 g. iesaiņotas kartona trauciņā, pie vāciņa piestiprinātas aromātiskās kanēļa standziņas.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Ziemassvētku pasūtījumus izvieto ..
5,99€
Modelis: ZS65-B
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai kraukšķīgā skaņa piepilda Jūsu svētkus! Smaržīgas piparkūkas, iesaiņotas caurspīdīgā maisiņā. Maisiņš dekorēts ar lentīti un kartiņu pēc individuāla dizaina.   Izpildes termiņš: Informēja..
3,76€
Modelis: ZS64-C
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Veselīgs, uz mēles kūstošs kārums, kas gatavots no Latvijā audzētām ogām. Pastilas ir pieejamas ar dažādām garšām. Iesaiņotas caurspīdīgā maisiņā. Etiķete pēc individuāla dizaina.   Izpildes ..
3,63€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 20 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.