Izvēlne
Jūsu grozs
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.

INFORMĀCIJAI! VISI LĪGO NODOŠANAS DATUMI 2021.GADAM IR NOREZERVĒTI! SĀKOT AR 1.JŪNIJU LĪGO PASŪTĪJUMI VAIRS NETIEK PIEŅEMTI. Ir atvērta pieteikšanās 2021.gada Ziemassvētku dāvanu nodošanas datumiem!

BRANGĀ MALTĪTE LS17-A

BRANGĀ MALTĪTE LS17-A
.
 
Neļaujiet vēderam just izsalkumu! Bagātīgs komplekts ar sāļajām vafelēm, trīs veidu delikatesēm, ogu kečupu, dabīgiem kartupeļu čipsiem un cepumiem vai ķiploku grauzdiņiem pēc Jūsu izvēles. Komplekts iesaiņots koka kastē un dekorēts ar salmiem. Etiķetes pēc individuāla dizaina. Iespējams gravējums uz kastes.
 
BRANGĀ MALTĪTE LS17-A
27,39€
25 vai vairāk 28,55€
50 vai vairāk 27,72€
100 vai vairāk 27,39€
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 25.

Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Līgo pasūtījumus izvieto līdz 15.05. Lai nodrošinātu pārtikas preču svaigumu, dāvanu pakošana notiek tieši pirms nodošanas. Nodošanas datumu pieejamība ir atkarīga no ražošanas plāna uz konkrēto brīdi. Neatlieciet lēmuma pieņemšanu uz pēdējo brīdi un saņemiet savu pasūtījumu laicīgi!

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.