Izvēlne
Jūsu grozs
Cenā nav iekļauts PVN. Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.

INFORMĀCIJAI! VISI LĪGO NODOŠANAS DATUMI 2021.GADAM IR NOREZERVĒTI! SĀKOT AR 1.JŪNIJU LĪGO PASŪTĪJUMI VAIRS NETIEK PIEŅEMTI. Ir atvērta pieteikšanās 2021.gada Ziemassvētku dāvanu nodošanas datumiem!

ALUTIŅI, VECAIS BRĀLI LR27-C

ALUTIŅI, VECAIS BRĀLI LR27-C
.
 
Lai Līgo naktī puto alus! Alus metāla bundžiņā ar individuāla dizaina druku. Personalizētajām alus bundžiņām minimālais pasūtījuma daudzums ir 500 gab. Pasūtījuma izpildes termiņš 5 nedēļās, tāpēc lūdzam neatlieciet pasūtījumu uz pēdējo brīdi un pasūtiet savlaicīgi.
 
ALUTIŅI, VECAIS BRĀLI LR27-C
2,52€
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 500.

Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Līgo pasūtījumus izvieto līdz 15.05. Lai nodrošinātu pārtikas preču svaigumu, dāvanu pakošana notiek tieši pirms nodošanas. Nodošanas datumu pieejamība ir atkarīga no ražošanas plāna uz konkrēto brīdi. Neatlieciet lēmuma pieņemšanu uz pēdējo brīdi un saņemiet savu pasūtījumu laicīgi!

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.